nebratan (nebratan) wrote,
nebratan
nebratan

ПРО ВІНКИ, ЦИЦЬКИ, ВУЛЬГАРЩИНУ І ШОУ НА ЗАХИСТ СОБАК.

Давайте проаналізуємо нове захоплення спонсорів Фемен :"old women"- , або жінки в зрілому чи літньому віці.

Є декілька аспектів. Спочатку вирази на гаслі.-
Щодо літературності(допустимості звороту в літературі слова "сука" сумнівів не виникає).
Дійсно. Раз є пес, значит є й сучка. Інакше й бути не може(в собак). В людей же жінка-чоловік (дівчина-хлопець, мати-батько, доня-синок, -відповідно..)

Але.. Рух Фемен, мені так здається, -в пошуках подальших способів самореалізації і дешевого піару,- скоро почне масово оголювати: ліліпуток, бомжих, тощо(не хочу образити ці категорії населення, зрозумійте правильно..).
А гермафродитки(чи гермафродити, як вірніше?) чим гірші? А чому б якусь симпатичну суку не привести й з собачого племені? Адже проблема собачих притулків та місць для вигулу собак в Києві дуже актуальна! Це я серйозно, до речі! Ауу-Феміни! Захистіть псів і "песок"(сучок)!

Тепер щодо вбрання самодіяльної "артістки".
До цицьок жодних претензій немає. Не те , що дуже гарні, але й нештучні. Якраз на свій вік виглядають. Але вінок!!! І де Феменші беруть їх? В похоронних бюро чи що? Вульгарщина та кіч неймовірний! ( А може то така "сувора жіноча правда" на противагу "суворій чоловічій" і "простій -посконній" московській?).
Про стрічки нічого не скажу. Гарні. -"Атласні", як кажуть в народі:-) - Звичайно, тільки під джинси їх і вдягати.. Чи під панталони, а ля рюс? І з гаслом на російській мові.. А де ж лапті? Косоворотка? Немає.. Від українського тільки поцуплений в пох. бюро віночок і стрічки. А де вони куплені, до речі? Чи весь прикид від спонсора?
Вінок, звичайно, гарна річ на молодій особі жіночої статі. Навіть на Феменші. Та потрібно вміти підбирати кольори. Спитати знаючих про народні традиції людей.- Які вінки носили(їх вигляд), коли і як.
До того ж вінки носили(носять), зазвичай тільки дівчата, а не жінки. (І не
"old women"). -Хоча.. -Може та артістка, що бажає "сукам нє дажіть",- також дівчина? ..Що ж, нехай вибачить.. Але вік явно не для такого вінка.

Попередній стриптизерші, як особі гарненькій,
я "подарував" квіти .
(Хоча плакат, котрий вона над головою тримала я б не радив читати через надцять років її доцюні чи синулі:-)

А що цій "old women" дарувати? Мабуть нічого. Тут тільки Господь Бог допоможе, якщо подарує літній пані трошки більше розуму:-)
-Одним словом-дайош "суку любовь", але дійсно суку, в буквальному змісті цього слова. Хоча б для початку породи різен-шнауцер, чи коллі. І на Майдан.
А слідуюче шоу можна організувати з кішкою чи тигрицею під гаслом:
"Врятуємо Київський зоопарк від зграї собачих покручів Табачників!"
Гарний початок цим шоу з тваринками дала ще Юля, в період виборів- 2010.
Її плакат, з незрівнянною Тигрюлею,- висить на моїй кухні і додає гарного настрою.

Tags: НОТАТКИ НА ПОЛЯХ, ТВАРИНИ І ЛЮДИ, ХРОНІКИ ОТУПІЗМУ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments