nebratan (nebratan) wrote,
nebratan
nebratan

Тук-тук-тук! -А хто в хаті господар, -СБУ чи МОССАД?(дослідження одного викрадення)

1.
Далі відмовчуватись, на відміну від наших чиновників, владні кола Ізраїлю не змогли..

УНІАН: Держава Ізраїль вперше визнала свою причетність до викрадення палестинського інженера Дірар АБУСІСІ, зниклого на території України в середині лютого.
Про це повідомляє ізраїльський сайт Israelinfo.

Про це ж пише і відомий в світі єврейський блогер Richard Silverstein в своєму блозі Tikkun Olam (Змінити світ). Блог Сільверштейна називають ще "єврейським вікіліксом", тому що він частенько викриває на його сторінках темні сторони сучасного ізраїльської держави, в тому числі й поліцейщину та агресивну політику Ізраїлю щодо сусідів, безпардонність МОССАДу, виступає за налагодження відносин з арабським світом. За це його відверто ненавидять, так звані ізраїльські "праві",-  прихильники "расово чистого Ізраїлю", або агресивні сіоністи. Їх ще називають "каханістами"-за прізвищем покійного лідера подібних організацій рабина Меїра Кахане в свій час депортованого з США в Ізраїль і погляди котрого навіть Верховний Суд Ізраїлю визнав расистськими.Приведу коментарі до статті Сільверштейна про викрадення ізраїльськими спецслужбами з території, буцім то незалежної , України(Уркаїни). Почитайте їх. -Це погляд, так би мовити "зсередини", простіше кажучи самих євреїв, в тому числі й громадян Ізраїлю, на злочинні дії МОССАДу в Україні. Деяким з них соромно за свою країну. А мені за свою країну несоромно. Ні. Бо НАШУ країну ми ще повинні відновити і відбудувати заново. Поки ж стає гірко й боляче за ганебну позицію (раком) українських нібито спецслужб, перед агентурою чужоземців. Та хіба можна називати нинішні спецслужби власне українськими?- Я їх такими назвати не можу. Бо ті, що виконують команди, які надходять з Москви, Тель-Авіва, Берліна, тощо,-  не можуть вважатися співробітниками української спецслужби. Такі речі прописані чітко в ст.111 Кримінального Кодексу і кваліфікуються, як державна зрада. Але повернемось до коментарів в блозі Tikkun Olam :
____________________________________________________________
____________________________________________________________

Нуріель каже:
11 березня 2011 в 2:36
"Телеканал- 2 Новини назвав мене(мається на увазі Richard Silverstein) "Wikileaks Ізраїлю" Як ви думаєте, це означає, що Бібі Нетаніяху може дарувати почесне ізраїльське громадянство за мої послуги для ізраїльської демократії? "
-Ну ви дійсно заслуговуєте на це, без сумніву!
Але вибачте  за те, що  є велика ймовірність того, що вони( агресивні сіоністи- прим. моя) знайдуть щось на вас, якщо ви коли-небудь знайдете безліч протиріч (компромату) на ізраїльському грунті ... ..
(І я пам'ятаю, ви сказали, щодо цього, що така обстановка може боляче відбитись на Вас і і Вашій сім'ї)
Дякуємо за вашу велику роботу, тримайтесь!
З любов'ю з Ізраїлю
Шабат шалом


Леонід Левін говорить:
11 березня 2011 в 6:44 ранку
Я боюся, що українській владі наплювати на цю справу. Їм наплювати на власний народ, не кажучи вже про деяких палестинських імігрантів, незалежно від того, що вони одружені на українках. Я не здивуюся, якщо українська КГБ ( отак в світі називають нашу СБУ!!-прим. моя) учасник цього викрадення. Послуги із забезпечення безпеки в країнах колишнього СРСР дуже репресивні, потайні і не підзвітні народу. Я сподіваюся, що його дружина (Абу Сісі) повідомила про те, що трапилося поліції і  вона порушила кримінальну справу( іще чого:-) -прим. моя).
Річард Silverstein відповідає:
11 березня 2011 в 2:22 вечора
Слідкуйте за моїми наступними дописами. Ви маєте рацію. Але відкриється ще багато нових обставин.


Номі каже:
11 березня 2011 в 8:59
Я радий бачити, статті в Wall Street Journal і New York Times та інших місцях, незважаючи на їх обмеження.
Коментарі деякі бачаться досить страшними.
Той факт, що багато країн мають довгу історію цих видів політики( мається на увазі викрадення людей КГБ-ФСБ-СБУ- прим. моя) не роблять її прийнятною.
Спасибі, ще раз Річард. . .


Фідлер каже:
11 березня 2011 о 9:22
Як на мене, то моя термінологія право ", позачергове виконання", з гордістю презентувала ще адміністрація президента Буша, (відноситься до викрадення людей з країн третього світу). ( Ми для них, як не гірко констатувати "країна третього світу!!-прим. моя), як правило, там, де певні юридичні права не застосовуються. ( Та так. В нас же живуть не по законам, а "панятіям"- прим. моя)
(Позазаконних, через відсутність упорядкованого процесу екстрадиції) викрадення з-за кордону і доставка у власн країну, а з Ейхманом, Вануну, і Абу-Seesi, просто "видача"( і що це за "видача" така? Хто ж його видав? Хто агент МОССАД в СБУ чи нашій Службі зовнішньої розвідки, чи він ще більш високопоставлений?- прим. моя).


Шмуль каже:
11 березня 2011 о 11:57
Будь-яка людина з мінімальними знаннями "шпигунським" буде знати, що викрасти когось чужій території займає місяці збору інформації, планування і точне функціонування , розвиток подій, контрдії повинні бути прийняті до уваги і потрібно мати багато хоробрості для здійснення операції.
Порушення міжнародних законів приймаються до уваги як "форс-мажор", зважаючи на важливість місії.
Приклади Ейхмана і Vaanunu довели це, і показали, що тільки в найсерйозніших випадках ці напрями діяльності можуть бути , нібито,прийнятні (хто-небудь думає, що це була б проблема для Ізраїлю, щоб перетнути кордон з сектором Газа і взяти його звідти?)
Якщо б він(палестинець в Україні-прим. моя) був дійсно викрадений, - є, на мій погляд два можливих сценарії:
1) Він підозрюється в дуже серйозних злочинах щодо безпеки (Ізраїлю- прим. моя) (і, можливо, ховається в Газі або під посиленою охороною) - це, ймовірно, скоро буду відомо. Або:
2) Він насправді співпрацює (з МОССАД- прим. моя) ("mashtap") з Ізраїлем, і викрадення сплановане, щоб витягнути його з оперативної розробки -співпраці, бо інакше за ним будуть полювати в секторі Газа( палестинські спецслужби, як за зрадником свого народу- прим. моя). Тому таке викрадення "відбілює" обличчя агента МОССАД перед своїми співвітчизниками.
З будь-якої іншої причини, не варто було б ризикувати і мати потенційні збитки (міжнародна громадська думка або агенти захопили)


Річард Silverstein відповідає:
11 березня 2011 о 7:01 вечора
Абу Seesi не був в Україні протягом кількох місяців. Він був там протягом приблизно за тиждень до викрадення.
Jeesh, ти суддя і  віриш таким безглуздим вигадкам? Він простий інженер-будівельник і не ховався зовсім. Насправді його робота має вирішальне значення для функціонування електростанції ( в секторі Газа- прим. моя), як його дружина зазначила.
Не є він співробітником( МОССАД - прим. моя). Але це хороша спроба спровокувати дезінформацію. Я знаю набагато більше про цей випадок, ніж ви. Чому б вам не просто сидіти і читати, бо коменти в вас з'являються смішні:
"З будь-якої іншої причини, не варто було б ризикувати і мати потенційні збитки (міжнародна громадська думка або агенти захопили)"( На мій погляд, не дуже то й смішний коментар- прим. моя).


Не існувало ніякого ризику в цьому випадку, тому що Ізраїль примусив в тій чи іншій формі Україну до співпраці. Так агенти Моссаду не стикались там з загрозою викриття. Хоча зараз вони, і я сподіваюся все буде зроблено для цього , -заплатять за свою обурливу поведінку. Можливо, суддя і адвокат,- ти хочеш критикувати це порушення міжнародного права? Або ви теж співробітник з політичної / правової системи, де відбувається це неподобство? Розкажіть.


Шмуль каже:
12 березня 2011 в 1:44
Операції такого роду готуються кілька місяців, і хоча він(палестинець- прим. моя) не був в Україні протягом кількох місяців , за ним мали стежити протягом декількох місяців, поки трапиться можливість( для викрадення- прим. моя). Можливо, були й альтернативні плани, щоб викрасти з Єгипту, в Газі або в іншому місці де він мав бути чи планував відвідати, кожне з яких(обладнане- прим. моя) safehouses(конспіративною квартирою), і всіма іншими необхідними оперативними об'єктами.
Ви можете сміятися над колобораціоністською (те, що палестинець працював на МОССАД- прим. моя) теоріїєю, але ми ще подивимося, хто сміється останнім. Я все ще сміючись, як ви вважаєте, читаю оголошення в Дубаї, що агент "Моссад" був заарештований у Канаді у зв'язку з вбивством Мабхух. Ми бачимо тут того, хто сміється голосніше за всіх.
Як Вам добре відомо з міжнародного права , якщо є / було порушення, то хтось в один прекрасний день може нести відповідальність перед судом. Але, як я вже говорив багато разів тут, - багато хто з ваших колег блогерів, здається, надають перебільшене значення щодо ефективності міжнародного права. Міжнародне право є більш breeched (декларативне) по всьому світу в сотнях томів, що зберігаються але не застосовуються. Воно є фаворитом "ліберального" табору, але дуже рідко, які закони фактично прийняті як обов'язкові, коли воно виступає проти місцевих інтересів, особливо військових чи економічних інтересів. (Англія є кращим прикладом у "офіційно" прийнятих Європейським парламентом законах, але майже кожен день діє unaccordingly(нескоординованість), тому що британці просто не люблять Європу!)


Леонід Левін говорить:
12 березня 2011 о 4:20
Існує хороша, перевірена міжнародна практика: називається видачі. Одна країна офіційно просить іншу країну для арешту когось за деякими звинуваченнями, а потім просить видачі. Якщо немає заперечень перед звинуваченнями і доказів того, що підозрюваний буде зазнавати тортур, або його права порушені запитуючою країною, прохання про видачу в основному задовольняються. Так чому б Ізраїлю не дати запит про видачу Абу Seesi Україною? В Єрусалима і Києва є договір про видачу, а в 2009 році ізраїльський хірург Михайло Зіс був екстрадований з України в Ізраїлі за підозрою у торгівлі органами.
- Та тому, що ізраїльська влада не має жодних доказів, чи вони знають, що всім відомо, що підозрюваний, буде позбавлений будь-яких прав і, можливо, підданий тортурам.
Великобританія є членом ЄС і пов'язана з договорами ЄС,які підписує. Якщо вони не згодні, вони(англійці) ведуть переговори з ЄС, як і будь-які інші країни-учасниці. Якщо Ізраїль визнає Женевську конвенцію, потрібно й діяти и відповідним чином або відкликати свій підпис в цілому.


Леонід Левін говорить:
11 березня 2011 о 1:30 дня
Шмуль, ізраїльські служби безпеки, державні (чиновники- прим. моя) та військові, схоже, не особливо стурбовані світовою думкою . При всіх незаконних поселеннях і численних порушеннях основних прав людини на окупованих територіях і міжнародних порушень закону в Лівані і Газі, смішно й думати, що Ізраїль піклується про неї( про міжнародну думку). Що стосується арешту "агента", з всім так званим співробітництвом в галузі безпеки, що відбувається між Ізраїлем і Україною, не було жодного шансу заважати агентам МОССАД. - Не кажу, що захопили, - вони, швидше за все, допомогли їх українським(уркоїнським насправді, -прим. моя) колегам. Співробітництво в даний час контролюється на самому високому рівні як в Україні та Ізраїлі. Ось кілька прикладів:
1. Reuven Dinel, близький соратник Авігдора Лібермана і колишній агент "Моссаду" який був оголошений персоною нон-грата в Росії за шпигунську діяльність і був відмовлений в призначенні послом Ізраїлю в Туркменістані і Узбекистані, був прийнятий в якості посла від української влади.
2. Зовсім нещодавно президент Янукович заявив, що Ізраїль буде допомагати  із забезпечення безпеки чемпіонату Європи 2012 року з футболу, організований спільно Україною і Польщею.
3. Прем'єр-міністр хАзаров(Пахло) прибуде до Ізраїлю наступного тижня, щоб обговорити розширення співробітництва між їхніми організаціями оборони( Прибув вже. Так "плакав" біля Стіни Плачу, що аж тєбєтєйка чи пак, кіпа злетіла. Не приймає Господь молитв від урок:-) -прим. моя).
Так, з цим високим рівнем співпраці, я був би здивований, українська влада не приймала участі в викраденні Абу Seesi's. Як я вже говорив у попередньому коментарі, їм (уркоїнцям- прим. моя) наплювати на палестинця. Так що в цьому випадку, Ізраїлю навіть не потрібно було ,без будь-яких вагомих причин, викрадати його.
Якщо він дійсно підозрюваний в особливо тяжких злочинах щодо безпеки( Ізраїлю -прим. моя), вони могли б про це сказати,і віддати його під суд. Якщо б він був завербованим оперативниками( агентом МОССАД- прим. моя), то чому б його дружина (яка повинна бути зацікавленою в його безпеці) зробила такий галас з цього приводу? Адже таким чином вона робить себе і своїх дітей уразливими для репресій( уркаїнської влади- прим. моя). Таким чином, я б не погодився з вашим аналізом.


Сіль Salbe каже:
12 березня 2011 о 12:50 ранку
Річард,
Наздоганяв і збирався попередити вас про статтю Мелман яку ви вже підібрали. Мій єдиний (дуже незначний) каламбур на вашу статтю і логічні висновки кабукі аналогії-самвидаву, безумовно буде кращою альтернативою до офіційних(пост- прим. моя) радянських ЗМІ під час відносної лібералізації. Так чи інакше , вони дійсно орієнтовані на роботу в демократичних умовах. Це нагадує мені про зв'язок вбивства двох захоплених палестинських викрадачів автобусу. Не будучи в змозі опублікувати що-небудь про це. блогер Coteret Рашит опублікував фото розстрілу в"єтконгівця в Південному В"єтнамі..Річард Silverstein відповідає:
12 березня 2011 в 1:21
Не знаєте, про самвидаві, так як ці були тексти, які містять значних правдиву інформацію, яка до нього таємно в порушення владою. Знання, які я намагаюся поширювати, безумовно, поширюються на території Ізраїлю, як самвидав. Але дивна поведінка ізраїльських ЗМІ та влади, преса зацензурована кляпом порядку, видається більш пов'язаною з кабукі з його дивними, таємними ритуалами, манерою виконання, і костюмами. ( Отакої:-) Відомий блогер порівнює поведінку офіційної влади з театром кабукі !-прим. моя )
_____________________________________________________________________________________________________________
-Отакі коментарі я прочитав. Аж вуха червоніють. Не від сорому, як я вже писав. Від безпорадності нашої.

2.
...Визнання державою Ізраїль  свою причетнсті до викрадення палестинського інженера Дірара АБУСІСІ відбулося під час слухань, що відбулися в минулий четвер( 17 березня 2011 р.) у світському  суді Петах- Тікви.

Заступник голови суду Лея ЛЕВОН частково зняла заборону на публікацію інформації про даній справі і дозволила оприлюднити той факт, що Д. АБУСІСІ був заарештований «з метою розслідування »і знаходиться в ізраїльській в'язниці.
Заборона на публікацію будь-якої іншої інформації у справі, включаючи обставини арешту Д. АБУСІСІ, підозри на його адресу і результати проведеного слідства, збережені ще на 30 днів. Часткове зняття заборони на публікацію дозволено судом на вимогу правозахисної організації «Агуда ле- зхует а-езрах ».
Дружина Абусісі, громадянка України на ім'я Вероніка, найняла для захисту батька своїх дітей адвоката Смадар БЕН-НАТАН, яка змінила члена громадської адвокатури, раніше призначеного Д. АБУСІСІ за рахунок держави. Адвокат с.Бене-НАТАН бачилася зі своїм підзахисним у в'язниці і повідомила журналістам, що він знаходиться у непоганому стані, але страждає хронічними захворюваннями. .
В. АБУСІСІ ще на початку березня заявила, що її чоловіка викрав «Моссад». Через деякий час вона розповіла, що чоловік зателефонував їй і повідомив, що перебуває в слідчому ізоляторі «Шабака» у Петах-Тіква, держава призначила йому адвоката. Ізраїльські ЗМІ в останні тижні не сумнівалися в причетності Ізраїлю до викрадення Д. АБУСІСІ, але публікувати могли лише інформацію, що з'являється в іноземних ЗМІ - всередині країни публікації заборонені військовою цензурою.
Під час недавнього візиту до Ізраїлю прем'єр-міністра України Миколи АЗАРОВА журналісти поставили йому питання по цій темі. М. АЗАРОВ відповів, що не має інформації, але не хотів би думати, що дружня країна дозволяє собі такі дії на території України. Між тим, близькі Д. АБУСІСІ вважають, що викрадення було проведено за активного сприяння українських спецслужб, відзначає Israelinfo.

3.
Чому Дірар Абусісі опинився в в Україні?
Детальну відповідь я знайшов в виданні ТОЛЬКО ПРАВДА (http://t-pravda.net):

Дірар Абусісі захистив кандидатську дисертацію в Україні. У 1999 році він із дружиною, українкою Веронікою, поїхав у Йорданію, де живуть його батьки – шукати роботу. Згодом працевлаштувався на єдиній електростанції в Секторі Газа за допомогою однокурсника, який був чиновником у Палестинській автономії, розповіла "Українській правді" дружина зниклого інженера.

Протягом усього часу його роботи електростанція була приватним підприємством і до владних структур не мала жодного відношення. Спочатку вона належала американській компанії Enron, яка в 2001 році збанкрутіла. Потім її придбала спільна з Siemens компанія GPDC.

У 1999 році Абусісі влаштувався асистентом оператора. У 2003 році він отримав посаду заступника генерального директора – технічного директора.

Тобто палестинській інженер працював на електростанції до і вже після приходу до влади вражої до Ізраїлю сили Хамас. Вона перемогла на виборах в Секторі Газа і сформувала уряд у 2006 році.

За словами Вероніки, їхня родина жила в Секторі Газа 12 років "із корисливих міркувань", бо зарплатня її чоловіка складала 4 тисячі доларів на місяць.

"Війна "литий свинець" була останньою краплею в моїй корисливості. Коли в мене народжується дитина за тиждень до війни, а потім падають бомби – це межа. Як тільки відкрився кордон (між сектором Газа та Єгиптом) улітку, я поїхала в Україну, щоб готувати всі документи для переїзду й отримання Діраром громадянства", – розповіла Вероніка.

У них шестеро дітей, які є громадянами України. Дірар, який є палестинським біженцем, приїхав в Україну взимку, щоб оформити дозвіл на проживання в країні та придбати квартиру. Потім Вероніка мала привезти сюди їхніх дітей.

Однак не судилося…
Та хіба ж тільки йому.. Я осуджую найманство. Але..

4.
Разгуляй МОССАДу в Одесі.


Газета Сегодня пише:
На боці Каддафі воює багато найманців - лівійцям лідер революції не довіряє.
У їх числі багато вихідців з Чаду, Габону, Малі, Конго, Замбії, збройних, як правило, «калашниковими». А от серед пілотів, дуже ймовірно, є і наші співвітчизники. Однак зараз потрапити до Лівії найманцем вже нереально. Як вдалося з'ясувати «Сьогодні» через інформовані джерела, це можна було зробити місяць-півтора тому. Зараз же всі канали вже перекриті спецслужбами.

«Особливо уважно за цим стежать ізраїльські спецслужби - співробітники Моссада активно працюють у всіх містах (Київ, Одеса), де ведеться наймання на Африканський континент, - відзначило джерело. - Однак довірені особи, через які йде наймання, полюють в Україну не за «гарматним м'ясом», а за дефіцитними фахівцями - пілотами, пепеошники. Мова йшла про серйозні суми - до 5000 євро на місяць людині в ранзі техніка, до 10 000 євро в ранзі інженера, пілота ». Для порівняння, африканці, яких Каддафі використовує в якості солдатів, отримують близько 1000 євро на місяць. «Однак зараз дуже маленькі шанси повернутися з Лівії живим - велика ймовірність, що тебе застрелять наймачі», - говорить джерело. До повстанців найманців не набирають. «Ресурсів у них немає. А тепер на їхньому боці стратегічна авіація Європи і США », - зазначив наш співрозмовник"
Іншими словами "разгуляй" спецслужб, як ФСБ, так і МОССАДу почався не вчора і не сьогодні.

5.
Це й не дивно..Це й не дивно, коли народні депутати і високопоставлені чиновники держави, яку називають Україна (фактично перетворена бандократією і компрадорською олігархією в Уркоїну- від слова "урка" -нахабний бандит, злодій. Країну де вільно і ситно живеться тільки їм -уркам..) частенько мають подвійне громадянство чи держави Ізраїль, чи РФ(московське).

Дозволю собі пояснити термін "компрадори" дял повної ясності про нинішню владу:

КОМПРАДОРИ , КОМПРАДОРСЬКА БУРЖУАЗІЯ
компрадо́ри, компрадо́рська буржуазі́я
(від ісп. comprador – покупець)
угодовська частина національної буржуазії в економічно відсталих країнах (колоніальних і незалежних), яка співробітничає з іноземним капіталом на внутрішньому й зовнішньому ринках. Є головною опорою імперіалістів у їхній боротьбі проти національно-визвольного руху.

Що вже казати про наявність у більшості "державників" навпаки, -маєтків в московській Рубльовці чи поблизу. Немало їх, судячи по результатам експансії згаданих держав в Україну, активно працює на ФСБ і МОССАД, отримуючи "пайки" та орденки-медалі заслуженого Іуди-Іскаріота Уркаїни(не путати з Україною!).

Регочеться Уркаїна з бід народу українського, та гірко плаче Ненька-Україна , дивлячись на глум з державності, відверте ігнорування законів людських та Божих. Не зрадь! -Не вбий! Не вкради!

-Отже відкрито, не боячись переслідування, в українських містах, що хочуть, те й роблять іноземні резидентури: МОССАД, ФСБ, ЦРУ, БНД - хіба всіх перелічиш? - Може й "чучхейці" серед них присутні? Чи людожери з племені кривавого диктатора Бокасси, що без солі зжер не одну сотню людей. як білих, так і чорних.
Уркаїнським чиновникам нема до того ніякого діла. Вони відмивають накрадене в українського народу "бабло", бакси, "лаве", "капусту". Хрустять на зубах "зелені", множаться в китайських банках "межигірські" юані, в московських будівлях оживають , накрадені Пахлом, і інвестовані в бізнес синулі,- відомого будівельного московського олігарха, -гривні.

Нема діла таким "уркаїнцям" до безпеки України, бо наплювати , як пишуть на ізраїльських сайтах і на безпеку і на народ український. Біда прийшла на нашу землю в ососбі оцих пахлів, хорошковських, звягільських, та їм подібних, ім"я яким "ЛЕГІОН", а число їх, то число звіра - 666.

І немає для них нічого святого. Бо це саранча,- з найдорожчими в світі вставними зубами-іклами, якими догризають саранчоси і нашу мову, й нашу культуру та історію, ба , навіть саме існування України, як такої..

Догризають і нас, українців, непомірними цінами і податками, позбавляючи можливості говорити і писати рідною мовою. Кривавими руками скажених сталіністів,- мордують наших активістів в запорізьких буцегарнях.- Розганяють мирні акції протесту, за допомогою продажних мєнтів.

6.
Дядя Хам, жирні китайці і зайці.

..А зверху цієї страшної масонсько-українофобсько піраміди( уркаїнської хамовлади), сидить на кістках козацьких в Межигір"ї аж двічі "несудимий" , неіснуючих наук "профффесссор", великий шанувальник Анни Ахмєтової і Бєбєля та "українського поета" Антоші Чехонте з його баснєю " Кітайци і зайци"
(Ось моя nebratanka на цю анекдотичну тему за мотивами , "хорошого знайомого" пана межигірського проффєссора А. Чєхонте):

Шли однажды через мостик
Жирные китайцы,
Впереди , задравШИ хвостик,
Торопились зайцы.
Вдруг китайцы закричали:
"Стой! Стреляйте! Бах!!!"
Зайцы выше хвост задрали,
Спрятавшись в кустах!
-Жаль кусты те в Межигорье,
Зайчики росли
И бедняжек, вот так горе!
Егеря пасли!
А с китайцами злой дядя
С клюшкою в руке!
Вот так зайчикам засада,
Вот Вы и в мешке!
Дядя с клюшкой, что для гольфа
(Очень дорогой)
Жирный, просто катастрофа!
И набит икрой!
Но зайченков он бедняжек
Прямо в лобик бьет
И в кровавом тут же раже
Мяско ихне жрет!
И от зайцев ранним утром
В том не их вина!
Не осталось , вот так жутко,
__________________________

Мораль сей басни так ясна:
Кто зайцев хочет кушать,
Тот, ежедневно встав от сна,
Папашу Федю должен слушать.

А еще добавлю детки,
Просто от себя
Обещает Хам канфетки,
Шиш свой теребя!
***
Nebratan / БАЙКИ (nebratan-ки)/ ЗА МОТИВАМИ / ДЯДЯ ХАМ, ФЄДЯ, ЗАЙЦИ І ЖИРНИЄ КІТАЙЦИ / 2009 р.

А ще додам. Не лізьте ви "канкрєтні дяді" в творчість великих! -Нічого крім сміху, ви , своїми жалюгідними потігами здаватись схожими на культурно-інтелігентних людей, не викликаєте:

"Не чіпайте, всує ,Хам
Чехова Антошу!
Бо згорить Ваш мозок вхлам,
Як "Хромая лошадь"!
-Чи письменник,чи поет
Чи ліпив пєльмєні,-
Був Антоша "неконкрет"
І не вчився фєні!

***
Nebratan / nebratan-ки / КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ / ПРО КОНКРЄТИ Й НЕКОНКРЄТИ / 2009 р.
Прим. "Хромая лошадь": нічний клуб в одному з міст Московщини, при пожежі якого згоріло живцем більше сотні людей.

Закінчення дивіться в слідуючій статті...
Tags: НОТАТКИ НА ПОЛЯХ, СПЕЦВИПУСКИ, ХРОНІКИ ОТУПІЗМУ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments