nebratan (nebratan) wrote,
nebratan
nebratan

Тук-тук-тук! -А хто в хаті господар, -СБУ чи МОССАД?(дослідження одного викрадення) -Закінчення.

7.
Але повернемось до нашої теми. Ганебного викрадення людини в Україні іноземними спецслужбами.
Як це було
( За матеріалами видання tochka.net):

Інженер з Палестини Дірар Абу Сісі розповів про те, як з потяга "Харків-Київ" на станції в Полтаві його викрали члени розвідки Ізраїлю "Моссад".

З України до Ізраїлю:

Троє осіб, дві з яких були одягнені у військову форму, увійшли до купе Дірара Абу Сісі, коли він їхав до Києва. Про це Абу Сісі розповів адвокату з Палестинської центру з прав людини.

Люди у формі попросили палестинця пред'явити паспорт, але він відмовився. Тоді вони почали йому погрожувати і силою забрали паспорт. Ці люди змусили Абу Сісі зійти з поїзда на найближчій станції у Полтаві.
 

У цей час він був уже в наручниках і з капюшоном на голові. Потім палестинця на машині довідвезли до Києва. Там Абу Сісі помістили в квартиру, де знаходилися шість осіб. Вони представилися членами розвідки Ізраїлю "Моссад".

За словами Абу Сісі, вони відразу ж його допитали, а потім посадили на літак. Політ тривав близько 6 годин з перервою на посадки в невідомих йому місцях.

Після приземлення Абу Сісі опинився в Ізраїлі. Він зазначив, що йому відмовили в спілкуванні з адвокатом протягом двох тижнів. А потім заборону продовжили ще на 11 днів. Весь цей час його інтенсивно допитували. У той же час, про що саме допитували Абу Сісі, він не сказав.

8.
Хто стоїть за викраденням
(за матеріалами ТОЛЬКО ПРАВДА (http://t-pravda.net)):

Звичайно МОССАД і його верховоди. Пр це свідчить дружина викраденого, Вероніка
Свої припущення про причетність Моссаду до зникнення чоловіка Вероніка(до речі вона та її шестеро дітей громадяни України), мотивує тим, що Дірар досконально знає електростанцію в Газі. Він кілька разів відновлював її роботу після авіаційних ударів ізраїльських військово-повітряних сил, які знищували єдину на весь Сектор Газа електростанцію майже вщент.

Таким чином, на думку дружини, найбільше спецслужби Ізраїлю хвилює те, як врешті-решт зупинити роботу цього стратегічно важливого для регіону об'єкта.

Також пані Абусісі вважає підозрілим, що провідник 6-го вагону, яким їхав Дірар, спочатку свідчив про двох чоловіків, які вивели його з потягу, а потім відмовився від своїх свідчень.

Ще однією зачіпкою Вероніка вважає те, що після зникнення, з телефонного номера її чоловіка було надіслано його сестрі смс-повідомлення латиницею, але російською мовою з текстом: "Вибач, мені потрібно залягти на дно, у мене виникли невеликі проблеми. Я із друзями їду в Саудівську Аравію".

"Мій чоловік чудово володіє російською мовою, але він пише з орфографічними помилками й не вживає таких слів. Я знаю, що мій чоловік це не писав", – зазначила українська дружина.

Вероніка категорично відкидає причетність Дірара до Хамас – сили, яка перемогла на виборах у Секторі Газа, але яка вважається терористичною в Європі, інших країнах і особливо в Ізраїлі.

"Я знаю всіх, з ким спілкувався мій чоловік. Він ніколи не спілкувався із владою, крім тих випадків, коли йому приходили офіційні запити з якихось міністерств", – розповіла вона.

За її словами, про жодну співпрацю з будь-якою політичною силою йтися не може. Отже, це не може бути причиною, щоб потрапити за ґрати.
(За матеріалами ТОЛЬКО ПРАВДА (http://t-pravda.net))

9.
А що ж українські( чи уркаїнські спецслужби)? -Ось "наша відповідь Чємбєрлєну" в стилі нинішнього СБУ:

Служба безпеки України виключає кримінальний слід в історії зникнення палестинця Дірара Абусісі з Україною і його транспортування в Ізраїль, повідомив перший заступник голови СБУ Володимир Рокитський.
"На сьогодні(на 22.03.2010 р.) в СБУ немає даних, як він покинув територію України. Ми знаємо, що він в Ізраїлі, і виключаємо будь-який кримінальний слід. Людина жива. Щодо інших питань ми будемо працювати "
(За дописом видання Сегодня )

Що тут прокоментуєш? -Весь світ регочеться з таких заяв. Не знають люди(навіть, як я писав вище іноземці, євреї й навіть громадяни Ізраїлю серед них..), чи соромитись за нас , чи плакати від нашої безпорадності перед особами, що нахабно співпрацюють з іноземними розвідками, продають Україну і оптом і вроздріб, наліво й направо, вниз і вгору.
Кому? -Не має значення. -Тим, хто більше заплатить. Хто ми? -Країна "третього світу". Совок. Так нас люди бачать з цивілізованого світу. А ще є вираз "прохідний двір". То це про нас.
Будь хто. Будь яка тварюка господарює в Україні, наче на своєму задньому дворі. Гадять нам на голову, а ми її покірно схиляємо..
-Ану панки, -наваліть купу побільше та посмердючіш! -Ох любо нам лайно на голові носити!

10.
...Як же регламентуються права громадян( в тому числі іноземців і осіб без громадянства), згідно Конституції України? Дивимось:

Стаття 26.
Іноземці та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими самими правами і свободами, а також несуть такі самі обов'язки, як і громадяни України, - за винятками, встановленими Конституцією, законами чи міжнародними договорами України.
Іноземцям та особам без громадянства може бути надано притулок у порядку, встановленому законом.

Стаття 28.
Кожен має право на повагу до його гідності. Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню. Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам.

Стаття 29.
Кожна людина має право на свободу та особисту недоторканність. Ніхто не може бути заарештований або триматися під вартою інакше як за вмотивованим рішенням суду і тільки на підставах та в порядку, встановлених законом. У разі нагальної необхідності запобігти злочинові чи його перепинити уповноважені на те законом органи можуть застосувати тримання особи під вартою як тимчасовий запобіжний захід, обґрунтованість якого протягом сімдесяти двох годин має бути
перевірена судом. Затримана особа негайно звільняється, якщо протягом сімдесяти двох годин з моменту затримання їй не вручено вмотивованого рішення суду про тримання під вартою.
Кожному заарештованому чи затриманому має бути невідкладно повідомлено про мотиви арешту чи затримання, роз'яснено його права та надано можливість з моменту затримання захищати себе особисто та користуватися правовою допомогою захисника.
Кожний затриманий має право у будь-який час оскаржити в суді своє затримання.Про арешт або затримання людини має бути негайно повідомлено родичів заарештованого чи затриманого.

Стаття 60.
Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.

Стаття 124.
Правосуддя в Україні здійснюється виключно судами. Делегування функцій судів, а також привласнення цих
функцій іншими органами чи посадовими особами не допускаються.

Отже іноземці, що перебувають в Україні " на законних підставах" "користуються тими самими правами і свободами" (що й громадяни України- прим. моя).
Тому правоохоронні органи повинні розглядати викрадення палестинського інженера, що перебував в нас на цілком законних підставах( приїхав до своєї дружини і дітей) з такою ж увагою, як і гіпотетичне викрадення особи, що являється громадянином України. Адже ми всі тепер не можемо почуватися в безпеці. Адже невідомо, хто слідуючий стане жертвою підривної діяльності МОССАД в Україні!

11.
А тепер розглянемо правові аспекти діяльності іноземних спецслужб на території України. Чим регламентується така активна, з дозволу сказати "діяльність" відомо. Звичайно, що кримінальним кодексом.

Дозволю собі процитувати деякі статті повністю:

Державна зрада (ст. 111). (Детальний коментар дивись тут):
- Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України,-
карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років.

Кримінально караним є перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, за умов, якщо ці дії умисно вчинені громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України.

Безпосереднім об'єктом цього злочину є охоронювані законом суспільні відносини щодо забезпечення зовнішньої безпеки держави, суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності, обороноздатності, державної, економічної чи інформаційної безпеки.

Об'єктивна сторона цього злочину полягає у вчиненні хоча б одного з таких діянь: а) перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, що може виявлятися у вступі на службу до війська ворожої держави, наданні допомоги агентам спецслужб ворожої держави тощо; б) шпигунство — передача або збирання з метою передачі іноземній державі, іноземній організації або їх представникам відомостей, що становлять державну таємницю. Державна таємниця — це інформація у сфері оборони, економіки, науки і техніки, зовнішніх відносин, державної безпеки і охорони пра­вопорядку, розголошення, якої може завдати шкоди національ­ній безпеці України і які в установленому порядку визначені як державна таємниця; в) надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, а саме вчинення будь-яких дій, що сприяють вищезгаданим державам, організаціям та їх представникам здійснювати підривну діяльність.

Державна зрада — це злочин з формальним складом і є закінченим з моменту вчинення будь-яких передбачених ст. 111 КК дій.

Суб'єкт злочину — громадянин України, який досяг 16-річного віку.

Суб'єктивна сторона державної зради характеризується виною у формі прямого умислу та спеціальною метою — заподіяти шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України.

Покарання за злочин: позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років.

Закон (ч. 2 ст. 114 КК) передбачає спеціальну підставу звільнення від кримінальної відповідальності за державну зраду, зокрема встановлено такі умови:

громадянин не вчинив ніяких дій на виконання злочинного завдання іноземної держави, іноземної організації або їх представників;

громадянин добровільно заявив органам державної влади про свій зв'язок з ними та про отримане завдання.

Отже об"єктивна сторона злочину посадових осіб української держави, що погодились на співпрацю з іноземною спецслужбою( ФСБ чи МОССАД не має значення!) очевидна:

Це надання допомоги в проведенні підривної діяльності проти України. Бо такою співпрацею вони, безумовно, надали величезну шкоду не тільки репутації України в світі, а й сприяли безперешкодному створенню іноземних резидентур, конспіративних квартир, інших об"єктів і засобів оперативної діяльності іноземних спецслужб. (Про розгул МОССАДу в Одесі написано вище).
Безпосередній об"єкт злочину- є конституційне право громадян(іноземців) на вільне проживання в Україні, повагу гідності особи.
Об"єктивна сторона злочину- надання іноземній розвідці(спецслужбі) допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, а саме вчинення будь-яких дій, що сприяють вищезгаданим державам, організаціям та їх представникам здійснювати підривну діяльність.

Щодо "суб"єктів" злочину, то тут не все так просто. Звичайно, вони вже давно досягли 16 -річного віку, але при цьому ще й всілися в зручні керівні крісла.
Ці "суб"єкти" можуть керувати не тільки окремими підрозділами, а й самі очолювати українські міністерства і служби.
Чи вдасться високопоставленим (може й не без допомоги МОССАД, ФСБ чи ЦРУ) зрадникам відсидітись на владному Олімпі? -Покаже час.
В значній мірі їх безпечне існування біля корита іноземних спецслужб залежить від бажання чи небажання терпіти свавілля й наругу над Україною, самими українцями.

-Скільки ще буде терпіти кліщів на своєму тілі, знаменитий у всьому світі своєю терплячістю український народ, одному Богу відомо..

Тільки "скільки мотузочці не витись, а кінець знайдеться". Обов"язково. Я в цьому переконаний.

12.
І насамкінець.Більше деталей про МОССАД від людини, що явно симпатизує ізраїльським чиновникам від розвідки і державного терору.

ПОЧАТОК СТАТТІ ДИВІТЬСЯ ТУТ .
Tags: НОТАТКИ НА ПОЛЯХ, СПЕЦВИПУСКИ, ХРОНІКИ ОТУПІЗМУ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments