nebratan (nebratan) wrote,
nebratan
nebratan

ЗНОВУ "ІНАКОМИСЛЯЧІ"-?- АБО ТВОРЧА ІНТЕЛІГЕНЦІЯ ПРОТИ ХАМСТВА!ІПисьменниця Оксана Забужко дає Хамам зрозуміти:
УКРАЇНА ЦЕ НЕ ДАУНБАС!(Для донеччан!
-Я поважаю жителів Донеччини, як і інших областей України і маю там багато знайомих і друзів.
Адже не можна, не поважати шахтарів, що рискуючи життям ,добувають для нас  вугілля , як і інших порядних людей, що там живуть
-Але як можна сприйняти хамів чи фім звягільських, табачників і всю риганальну  мерзоту, що нажилася й наживається дотепер на людському горі і крові!
-Ніколи не зможе стати зразком для народу влада , яка починала з гоп-стопу, гвалтувань. розбоїв і вбивств!)


Коротко про Оксану Забужко.
(Більше
тут, і  на власному сайті пані Оксани.Народилася 19 вересня 1960 р. в Луцьку в родині філологів. 1968 р. переїхала з батьками до Києва.
Друкуватися в літературній періодиці почала з 1972 р. (вірші). В інтернеті її поезію можна знайти
за цією адресою.
Наприклад,
ФЕЄРІЮ ПРО ДИРИҐЕНТА СВІЧОК (Чомусь він мені найбільше сподобався в її творчості –"диригент свічок"-хто він в житті Оксани Забужко?)
Проте найбільш відомий її скандальний(колись) роман
“Польові дослідження з українського сексу”, в якому теж присутня поезія- декілька віршів. Ось вони мені й сподобались в цьому романі , але, на жаль, не сам роман. Можливо пані Оксані все ж краще вдається писати вірші, чим подібні "дослідження"(це лише моє особисте враження!).
Нещодавно Оксана Забужко презентувала свій новий роман "Музей покинутих секретів".
Як зазначила Забужко, новий роман - це родинна сага трьох поколінь, події якої охоплюють період від 1940-х років до весни 2004 року.
Роман користується популярністю не тільки в Україні, а й Росії і Білорусі ( мабуть українців там , все таки проживає більше, ніж пишуть офіційні джерела).

 


Не дивлячись на те, що Янукович прийшов до влади завдяки підтримці російськомовного населення південного Сходу України, йому необхідно залишити у минулому розподіл країни на "свою" і "чужу", пам'ятаючи про те, що він – президент всієї країни, а не тільки Донбасу, заявили в своєму коментарі голова Національного Союзу театральних діячів Лесь Танюк і письменниця Оксана Забужко, передає Gazeta.ua з посиланням на "Дзеркало тижня".
"Янукович прийшов до влади за підтримки переважно російськомовного населення України. І йому потрібно залишити в минулому умовний поділ України на свою і чужу. Заради державних інтересів. Хоч би що йому радили, він зобов’язаний підтримувати Україну — розумну, мислячу, сучасну. А інакше весь цей "шлях нагору" — безглуздий", - вважає Лесь Танюк.
На думку Оксани Забужко, особливу увагу новообраному президентові необхідно звернути на культурну політику, яку адекватно сприймали б не тільки жителі Донбасу, але і решта українців.
"У плані культурного меседжу — для його (Януковича-) подальшої культурної політики — хотілося б сказати ось що... Янукович — не президент Донбасу, Україна — не Донбас(точніше не Даунбас хамів і колєснікових із табачніками!). Не тільки Донбас... Тепер — це вже не "агітаційний" простір, - сказала Оксана Забужко.
- При цьому, нагадаю, у нього найнижчий рівень легітимності за всю історію. І кожен його подальший крок розглядатиметься крізь "оптику"
Разом з тим, письменниця упевнена, що передвиборні тези про російську мову як про другу державну так і залишаться деклараціями. (Ох Вашими вустами, та медок би пить..)


-А ось тут я з пані Оксаною посперечаюсь!
-Якби ж тільки її слова вислухали саме ті Хами, до яких вона звертається..
Але хто ж її слухає, крім людей, яким дороге українське слово, писемність, саме буття Української Нації!
-Хами слухають, і справно виконують, лише  команди своїх "Главних начальніків" з Кремля і Луб"янки!
-І  виконують вони  не свою ПР-дяшну "програму",  а прямі завдання , так званих "кураторів" з КГБ-ФСБ , на знищення Української Нації, як такої, тільки тепер не методами геноциду а, в основному, шляхом перетворення української мови, що вже й так знаходиться на межі повного знищення, в мову інтелігентів, схожих на Оксану Забужко чи тих патріотів, що будуть боротись за її існування.
А переважна частина населення самоідентифікується з Азіопою і її "магучім язіком".
Таким чином і Українська Держава перестане існувати, як така, бо мова це стержень будь-якого державного утворення.
 То ж звертатись  до Хамівської  "шайкі-лєйки" можна тільки з вагомими аргументами,-шляхом мирних демонстрацій та інших законних , але сильніших ніж звернення ,форм протесту.
  Проте голос Оксани Забужко все ж почутий!
-І перш за все Українським Народом! - і я дякую, мабуть, як і більшість з свідомих своєї приналежності до Української Землі, наших славних лицарів-предків, за її пряму й й мужню громадянську позицію в цей нелегкий для країни час.

 

Tags: Оксана Забужко проти Хамократіїї
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments