nebratan (nebratan) wrote,
nebratan
nebratan

СЛОВО ЦЕ НЕ ПРОСТО ЗВУК-ВОНО ПОРОДИЛО СВІТ І ВОНО Ж ПОРОДЖУЄ ПОТВОР..


ЛИХОСЛІВ"Я-ГНИЛЕ СЛОВО ВІД ГНИЛОГО СЕРЦЯ.Спочатку було Слово, і Слово було у Бога, і Слово було Бог.
                                             (Йоан, 1:1)Ним(словом) ми благословляємо Бога й Отця, і ним проклинаєм людей, що створені на Божу подобу. З тих самих уст виходить благословення й прокляття: не повинно, брати мої, щоб так це було. Хіба з одного отвору солодка й гірка вода? Хіба може, брати мої, фігове дерево родити оливки, або виноград фіги. Також і один джерело не може виливати солону і солодку воду ... »(Як. 3. 2-12).

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Так зазначав у «тлумачному словнику» В. І. Даль:
«ЛИХОСЛІВ"Я.-Погане - гидота, гнилість, капость, все зло, що сталось, огидне, що мерзенне для плоті і духовності, мертвечина,сморід, смердючий розклад душі і тіла; розпуста, моральне розтління, все богопротивне».


Лихослів"я -антипод молитви . Воно бентежить і забруднює простір. Заборонено в містах мати фабрики, повні отруйних газів, але блюзнірство й лихослів'я за наслідками своїм шкідливіше. Люди не хочуть звільнитися від самого згубного речовини, що породжує страхітливі руйнування. Боронись від лихослів'я!
Там, де гніздиться лихослів'я, не шукайте щирого пізнання.
Лихослів'я і зневага заражають атмосферу і огидні Божественному Початку.Тому не не рвіть рота богозневагою, вимовляючи огидні прокльони- матюки.

Piccy.info - Free Image Hosting
Церква завжди закликала своїх чад бути уважними до слів і особливо застерігала від гріха лихослів'я. Ніяке гниле слово нехай не виходить з уст ваших, а тільки добре ... (Єф. 4, 29), - вчить апостол (Павло). А розпуста та нечисть усяка ... не повинні навіть називатися вами (Еф. 5, 3), - наполягає він. Невипадково Апостол називає ці слова гнилими.
Piccy.info - Free Image Hosting
Коли ми чуємо лихослів'я, лайливі слова, то у нас спалахує бажання піти, не чути! -Це природна захисна реакція організму.
-В чому ж небезпека лихослів'я? Адже декому лайка - рідна стихія («ми не сваримося, ми нею розмовляємо»). Лаються нині практично всі, тим самим показуючи, вияв свого внутрішнього зла. Лихослів'я все глибше вражає народ. Всі верстви суспільства буквально заражені матірщиною і ніякі умовляння, ніякі кампанії,- навіть вже з'явилися сигнали, що мат знищує хромосоми, - ніщо не береться в толк. Явно лихослів'я носить всі ознаки одержимості матолайливої особини(людиною такого назвати вже не можна), ознаки розпаду душі.
В духовному плані матюки являють собою гниле смердюче болото, заповнене всіма мислимими і немислимими гадами. Як до падла(гниючих трупів тварин), марно звертатися з проханням не смердіти, точно так само матерщинника- марно прохати припинити безглуздо вживати  брудні назви статевих органів та інші фізіологічно-лайливі подробиці, бо він, по суті справи мертвий, назовні вже проривається гниття.
На таку людину не можна сподіватися: мат сприяє зниженню інтелекту, провокує злочини, створюючи ілюзію вседозволеності, обкрадає нас, духовно знищує і ображає.
Всім відомо, що світ почався з звуку - зі Слова.

Piccy.info - Free Image Hosting
Це підтверджують сучасні вчені, які вже визначають за кожним словом закладену в ньому енергетику. Піднесене,високе слово, слово несе світло, цілющу енергію. Лихе слово, лайливе - породжує пітьму. Ще зазначено у Святому Писанні, що світ починався з таємниці - тобто знову ж таки зі Слова(одного з імен Бога). Тобто слово є таємниця, яка містить величезне значення. Лише мала частина таємниці звуку відома людям. інфразвуком можна налякати, ультразвуком можна лікувати.
Що ж таке мат, лихослів'я, яку небезпеку вони несуть людиям, що їх  виголошують? Мало хто замислюється над тим, що звук - не просто певний набір електромагнітних хвиль, а носій інформації. Довге слово не обов'язково несе більше інформації, ніж коротке. Все залежить не тільки від того, з яких звуків складається слово, і навіть не від їх порядку в слові, а від того, яка інформативна ємність цього звуку. Електромагнітне наповнення кожного звуку теж різне - від звичайних довгих радіохвиль до жорсткого ультракороткого випромінювання, що діє на підкірки головного мозку людини, її підсвідомість. Саме з цих коротких хвиль і складаються слова-заклинання.

Piccy.info - Free Image Hosting
Наші предки, знаючи, що кожне слово, а тим більше ім'я, несе в собі ту чи іншу енергетику, намагалися давати імена та визначення гарні.- Чому, наприклад, давалося ім'я святого дитині? - Щоб об'єднати його з високим подвижником, ввести під захист його високих енергій. Але й сили пітьми(зла) чудово обізнані про приховану силу слова і прагнуть якомога більше людей повести за собою в пекло.
Наприклад, в лайливих формулах часто зустрічається слово «мати». В багатьох словниках матірної мови слово, що починається на букву «б» і закінчується на м'який знак, трактується як позначає жінку легкої поведінки. Насправді ж етимологія цього слова куди більш глибока і йде в поганське минуле нашої країни. Так сатаністи (віруючі в ідолів і демонів поганці-язичники) називали демона розпусти і розгнузданого поведінки,- тоді це слово було чоловічого роду. «Б-ь» карав жінок за погану поведінку невтомною жагою сексуальних пригод, що зараз прийнято називати «сказ матки».
Темні накидаються на одне з найсвятіших понять людства- матір світу - жіноче начало -що брала участь у створенні всього живого на землі. Багато епох вона  втілювалася серед людства, вершачи великотрудні подвиги, пам'ять про які, на жаль, стерлась. Але матері земні нас народжують, охороняють сім'ю, виховують. І ось це високе поняття абсолютно обпльовується новими сатаністами-збоченцями.
Темні потвори люблять стверджувати, що лаялися завжди, "лаються всі". Це брехня!- Лаються матірно ті, у кого є внутрішня бруд- в давнину лаялася лише мала частина людей, бо вони краще за нас розуміли таємний зміст слів. -А ще тоді за лайку жорстоко карали: сікли негідників привселюдно і навіть відлучали від Церкви.
-Найбільше ж розповсюдилась лайка якраз за часів повної Влади Пітьми-при Совдепії.-І йшла ця пошесть з самого верху-від одержимої бісами большевицько-сіоністської верхівки. -Матірна лайка по суті й є одним з джерел большевизму і сатанізму-недаремно сатаністи на своїх "чорних антимесах" вивішують статеві органи тварин, щоб осквернити Святий Хрест Господній і недаремно під час вигнання бісів з одержимої людини вона лається "останніми" словами-бо такі слова, то схованка для нечисті.
Нинішні ососбини пітьми дуже примудрилися. Тепер вони не називають лайливі слова матом, вони кажуть, що це - «нецензурні слова», тобто не можуть бути допущені в силу ряду причин якоїсь «шкідливою» цензурою. Але ж відомо, хто в цензурі - "шкідливі злі люди похилого віку і старі покручені бабульки, що безнадійно відстали від життя".
Ще особини пітьми пропонують хитрий прийом: мовляв, люди люблять усі заборонене, тому треба дозволити вживання матірщини  у побуті і в літературі- людям колись набридне лайка, і вони самі відмовляться від лайливих слів, тож  чому б відразу не відмовитися без бою?
А поки "суд та діло", лайки-мати( що являють собою по суті формули-заклинання) викликають енергетичних сутностей з потайбічного світу, і ті отримують можливість у міру фантазії шкодити людям в усіх напрямках. Темрява внутрішня притягує зовнішню темряву. Викликати  можна, а от як потім звільнитися від демонів?

Вчені-філологи видають цілі словники матюків, словники блатного жаргону(фєні), авторитетно заявляють у послужливих засобах масової інформації, що за час роботи над такими виробами їх мова казково збагатилася і що вставляти в мову мати - це сучасно. Їх підтримали письменники: Бродський, Губерман, Стругацькі,Юз Алешковський,"Боян Ширянов",Герман Лукомніков,Шиш Брянський,Сорокін-у нас Подерв"янський та ще кілька інших, про подібних яким ще Господь Наш Ісус Христос виразно сказав: «ви - діти диявола». Наловчвшись темне видавати за світле і навпаки вчені-писаки, й так звані писаки-"тусовки"(зборища нинішньої, так званої"еліти") лайку називають «найважливішим компонентом сміхової культури російського народу»-а тепер подібна позиція декларується свідомо чи несвідомо й в Україні( так званий "стьоб" Подерев"янського, в творах якого мат через кожне друге слово).
Гра з астральним бісами, викликання їх- називається нешкідливим сміхом("стьобом").
Ще Іоанн Златоуст говорив, попереджаючи: «чи хочеш ти знати, яким великим зло - говорити негідність і ганебну? .. Бог вклав в твої уста благоговіння, а ти вкладаєш в них слова, смердючіші всякого трупа, вбиваєш саму душу ».
За матом йде нечутливість до злих впливів, за якими ідуть розпуста і розтління.
Чим менше моральних якостей - тим більше мату, а чим більше матюків - тим менше моралі ... повсюдне вживання мату веде до виродження етносу, і саме на енергетичному підсвідомому рівні, оскільки ці магічні слова-заклинання - релікт далеких епох, мова іншого, мертвого, поганського світу, іншої релігії, іншого світогляду, а спілкування з мертвим світом, природно, діє на живих.
Темні сили заражають простір лихослів'ям, люди менше всього визнають, що їхні думки і слова, заподіють непоправної шкоди. Неможливо розяснити людям, вони руйнують психічну енергію і живлять тих шкідливих сутностей, які називаються "пожирачами психічної енергії"-або демонами(бісами).
Лихослів'я - це закликання демонів,- це ознака духовного гниття. Кожне лайливе слово - це викликання темного духа-біса. З кожним матом їх приходить все більше і більше, вони товпляться поблизу від людини, щоб нарешті оселитися в його спорожнілій оболонці. -Як кажуть, "святе місце порожнім не буває!" -До кого людина звертається, з тим і поєднується.
Загальновідомо, що світ пронизаний енергетичною субстанцією, і ми з вами живемо всередині океану, енергія якого управляється за допомогою різних випромінювань певної частоти коливань. До числа цих випромінювань відносяться модуляції нашого голосу під час проголошення слів. Чергування звуків у тому чи іншому слові привертає до нас позитивну, конструктивну енергію або негативну- руйнівну. Вплив негативної енергії хаосу ототожнюється релігією з проявом демонічних сил, втручанням демонів в людське життя. Іншими словами, вимовляючи вголос, або навіть подумки матюки чи лайливі фрази, людина закликає до себе демонів, дозволяє їм собою харчуватися, зрозуміло, мова йде про енергетичну донорство. Людині, що  матюкається зі світлими божественними силами - не по дорозі, вона добровільно віддає себе в руки диявола. «Лихослови ... царства Божого не вспадкують», - попереджав нас апостол Павло.
Всі до єдиного слова російського мату, що заполонив і Україну, є іменами демонів, які уособлюють і представляють на землі активну, планетарне зло. Матюкаючись, ми закликаємо цих демонів, присвячуємо себе їм, самі руйнуємо своє здоров'я.
Piccy.info - Free Image Hosting
Світ почався зі слова. -Така велика ціна слова. Слова несуть особливий вплив на душу. Одні наповнюють душу світлою енергією, а інші, як постріл, б'ють, вбивають наповал душу і дух.
І все більше на вулицях і в будинках, в літературі, в театрі і кіно, газетах мату, що означає блудливу жінку. Ці слова викликають з астралу бісів і інших нижчих духів, які втілюються в жіночому обличчі і стають *********** ми, і все більше продажності в жіночому обличчі у всіх справах, все більше зрад. І вже віддається Батьківщина, -прадавня  Україна-Русь на поталу московським Кремлінам, і тягнуть обидві руки на виборах за Казла "Межигірського" Вінуковича, що теж називає своїх прихильників не інакше , як "казлами"(символічно чи не так?-Адже і Сатана зображається в вигляді Цапочоловіка). Вже продається і віддається святий Межигірський монастир,-Свята Софія, що скоро перестане бути в переліку пам"яток ЮНЕСКО бо її околиці забудовуються доходними будинками "еліти".
Дослідження групи вчених під керівництвом доктора біологічних наук. Білявського,що сімнадцять років займається цією проблемою, довели, що завзяті матюкальники живуть набагато менше прихильників нормативної лексики, в їхніх клітинах дуже швидко наступають незворотні зміни і виявляються різні захворювання. Лихослів'я негативно впливає на генетичну структуру тих, що лаються матом і вимушених слухати їх людей. Видозмінені гени передаються нащадкам, програмуючи покалічені тіла і життя. Зміна генетичного коду під впливом негативної енергетики демонічних сил не тільки прискорює темпи старіння і скорочує термін життя, але і розвалює долю людини. Як правило, життя у таких людей не ладиться. Та й що ще може отримати чоловік або жінка, кілька разів на день закликаючи диявола і його поплічників!
Piccy.info - Free Image Hosting
(При підготовці публікації використана книга Г.С. Горчакова "Психологія пітьми")


P.S.

Piccy.info - Free Image Hosting
Церква завжди закликала своїх чад бути уважними до слів і особливо застерігала від гріха лихослів'я. Ніяке гниле слово нехай не виходить з уст ваших, а тільки добре ... (Єф. 4, 29), - вчить апостол (Павло). А розпуста та нечисть усяка ... не повинні навіть називатися вами (Еф. 5, 3), - наполягає він. Невипадково Апостол називає ці слова гнилими.
Tags: МІСТИКА, НОТАТКИ НА ПОЛЯХ, ФІЛОСОФІЯ БУТТЯ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments