nebratan (nebratan) wrote,
nebratan
nebratan

УВАГА! -НАДЗВИЧАЙНО ВАЖЛИВА НОВИНА З СИЛОВИХ СТРУКТУР!

ОФІЦЕРИ СБУ НЕ БАЖАЮТЬ БУТИ ПІШАКАМИ В ЧУЖІЙ ГРІ!
(ЧЕТВЕРО еСБеУШНИКІВ ВИЙШЛИ З СКЛАДУ КОМАНДИ, ЩО ЗАЙМАЛАСЬ "СПРАВОЮ" КОЛИШНЬОГО КЕРІВНИКА МИТНОЇ СЛУЖБИ А. МАКАРЕНКА)
            


За даними джерел інтернет-форуму «Цензор.Нет», близьких до української спецслужби, група офіцерів Служби безпеки України, які були включені до складу слідчо-оперативної групи у справі А. Макаренка, відмовилася продовжити роботу у складі групи.

Голова СБУ Валерій Хорошковський зіткнувся з серйозними проблемами при проведенні розслідування проти екс-голови митної служби. Всього тиждень минув з моменту взяття Макаренко під варту, а у слідчо-оперативній групі був змінений керівник. Замість підполковника Колоса групу очолив майор Микола Грабчик. З восьми офіцерів слідчого управління СБУ, спочатку включених до складу групи, в даний час залишилося лише 4 співробітники - Грабчік, Дронов, Македонський і Дзвоник. Перший керівник слідства Колос, а також офіцер, який проводив перший допит Макаренко - майор Букрєєв, під різними приводами вийшли з слідчо-оперативної групи. Інформацію про серйозні кадрові перестановки в слідчо-оперативній групі підтвердив у коментарі для "Цензор.Нет" і адвокат Макаренко- Євген Солодко.

Piccy.info - Free Image Hosting
Очевидно, що співробітники слідчого управління СБУ не вважають справу Макаренко перспективною. І ще більш очевидно, що голова СБУ В. Хорошковський і начальник слідчого управління І. Дерев'янко - організатори арешту Макаренко - не користуються авторитетом і довірою з боку особового складу спецслужби.
P.S. Сміється той, хто сміється останній..(мій коментар до щасливої усмішки п. Хорошковського під портретом одного з своїх "шефів"-кураторів)
Tags: ОФІЦЕРИ СБУ НЕ БАЖАЮТЬ БУТИ ПІШАКАМИ, ПЕРЕДРУКИ, СПЕЦВИПУСКИ, УКРАЇНСЬКИЙ СПРОТИВ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments