nebratan (nebratan) wrote,
nebratan
nebratan

Особа нетрадиційної орієнтації від ПР Ю. Болдирєв проти традиційної релігії.

Андрій Парубій пише в фейсбуці: "Моє робоче місце у Верховній Раді знаходиться біля урядової ложі.Сьогодні став свідком цікавої розмови.Депутат від ПР Юрій Болдирєв підійшов до ложі Уряду і голосно-агресивно "наїхав" на одного із урядовців:"Это правда,что вы назначили на руководящую должность греко-католика?Это у вас что,стратегия такая?".Урядовець щось довго пояснював виправдовуючись.Виявляється,що для регіоналів і віросповідання людини має значення для призначення на посаду.Якщо не з московського патріархату – ворог.Отакий він,"руський мір",який насувається на нас."

Від себе додам: Болдирєв скотина незвичайна, тому що воно нетрадиційної орієнтації - простіше кажучи педераст пасивний(пратівний).
А у пасивного "стратегія" одна: смоктати, смоктати, смоктати!(у путєна і путєноподібних).
А от тактика буває різна: Раком, на сіні, на тєріконє, на конє, на лошаді пржевальського, в зРаді, біля вулика з бджолами і на пеньку(в підстрибі).
- А ще ця особа нетрадиційної орієнтації настільки нетрадиційна, що традиційні релігії покидьку страшенно не до вподоби. Подавай "вєрованіє" в ханжонківського боХа - Хама Межигірського(який в гебепрославних колах відомий ще й як свЪ.(фсб-мп) старіецЪ Яньікій Яйцеупадньій) і усьо тут, а то, тіпа канкрєтно, закусаю!
Tags: ГРАЖДАНЄ СЄКСОТИ, НОТАТКИ НА ПОЛЯХ, ПЕРЕДРУКИ, СВЪ.(МП) ЯНЫКІЙ(ЯЙЦЄПАДНЫЙ), УДАР ЖАБКИ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments