nebratan (nebratan) wrote,
nebratan
nebratan

АЙДА ВСЄ УКРАЇНОФОБИ В ГОСТІ К НАМ..(ПРЄСС-РЄЛІЗ ХАМОВЛАДИ)

ВОНО ТЕЖ ПРИЇДЕ НА ВИХІДНІ В УКРАЇНУ(В "ГОСТІ" ДО ХАМОВЛАДНИХ ГАУЛЯЙТЕРІВ КРИМУ).

Мер Москви Арон Кац(Юрій Лужков) 24-25 липня відвідає автономну республіку Крим (АРК) і Севастополь (горад рускіх марякофф).
За словами джерела в керівництві автономії, Лужков прибуде до аеропорту «Сімферополь» в суботу, 24 липня.
Він зустрінеться у Верховній раді з кримським спікером Влодіміром Константіновим, потім відвідає уряд Криму, де проведе зустріч з головою Ради міністрів автономії Васілієм Джарти. Після цього планується підписання програми співпраці між урядом Москви і Радою міністрів Криму на 2011-2013 роки.
Після обіду Кєпкоголовий(Кац-Лужков) відбуде до Севастополя(горада рускіх маракофф), де планується його зустріч з головою Севастопольської міської державної адміністрації Валєрієм Саратовим. Сторони мають намір підписати програму співпраці між урядом Москви і Севастопольською міською державною адміністрацією на 2011-2013 роки.
У Севастополі Арон Кац(Лужков) також відвідає штаб Чорноморського флоту Росії, де проведе зустріч з командувачем ЧФ РФ.(ну це пєрвим дєлом, канєшна:-)) )
Як повідомлялося раніше, прем'єр-міністр Росії Владімір Путін відвідає Україну з робочим візитом 24-25 липня.
Нагадаємо також, що в понеділок, 19 липня, на прес-конференції в Москві Арон Кац(Лужков) -заявило, що не змінило свою думку про статус Севастополя. «Я свої заяви по Севастополю зробило осмислено і обгрунтовано - ніяких змін моєї позиції щодо статусу Севастополя немає і не буде», - сказало мер Москви( і відоме українофобло).
У травні 2008 року воно заявило, що це місто як військово-морська база СРСР і Росії ніколи не передавався Україні і повинен бути повернений Росії. У зв'язку з цим СБУ заборонила в'їзд Лужкову(Арону Кацу) в країну. Після приходу хамовлади і  фактичного перетворення України, в малоросійський заповідник зомбі-совків, ця заборона була знята.


ЗА МАТЕРІАЛАМИ ІНТЕРНЕТ ВИДАННЯ КОНТРАКТИ.UA
Tags: ВОНО ТЕЖ ПРИЇДЕ В ГОСТІ(ВІЗИТ АРОНА КАЦА, ПЕРЕДРУКИ, СПЕЦВИПУСКИ, УДАР ЖАБКИ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments