nebratan (nebratan) wrote,
nebratan
nebratan

- Юююююю-л-яяяяяяяя!!!!!!!

...Корінь зла не в виборах-перевиборах, а в безкарності фальсифікаторів.
підрахуй
- На сьогодні ми маємо нелегітимну Верховну зРаду і непритягнених до кримінальної відповідальності за тяжкий злочин проти державного устрою:
Узурпацію влади через масові фальсифікації на одномандатному та багатомандатних виборчих округах,- організаторів цієї страшної вакханалії беззаконня, корупції і відкритого ігнорування прав і свобод громадян. Відкритого ігнорування 5-ї статті Конституції України. Відкритого ігнорування карного кодексу України(бо за змовою групи осіб  здійснюється "фактичне створення незаконних органів державної влади").Здійснюється відкрито. З використання збройних формувань("Беркут"-у та інших). Злочинці наче хизуються своєю безкарністю. А може зовсім й не "наче", а просто хизуються?!
- Не притягнуті до відповідальності й виконавці злочину.-  Ще жодна продажна падлюка не сіла за грати.
Чому?- Не знайдено винуватців наймасштабнішіх за всю історію України виборчих махінацій?
Ні! - Причина в іншому.
Винуватці очевидні. Та вони й не ховаються!
"Вони",- це організоване злочинне угрупування(ОЗУ) урок,олігархів та московської(тельавівської) агентури, вірніше одночасно перших, других,третіх і четвертих
- ПРостіше кажучи ПРоста, як біло-сині двері в межигірському нужнику банда:

братва2
 "Партія Регіонів(донецьких)"(декоративна КПУ Пєтькі Сіманєнкі знаходиться в "нужній" кабінці все тої ж "партії" донецьких обригонів).
- Допоки ця банда не опиниться біля єнакієвської параші, будь-які вибори-перевибори не мають ніякого сенсу.
При ОЗУ "банда Партії Регіонів(донецьких)" історія з виборами(перевиборами)-2012 піде по безкінечному кругу. Донецьке ОЗУ буде знову  водить "козу", чи то пак Межигірського Козла і насміхатися з толерантних зусиль Кроликів та Баранців по м'якому, ніби пух відвоюванню вже й так завойованих в чесній боротьбі депутатських мандатів.
- Тут не перевибори Козлів потрібні, панове Кролики, а рішуча відсіч Вовкам та їхнім посіпакам.
- Покажіть м'язи. Захистіть народний вибір(і себе теж в першу чергу).
- Бо замість Засух, Вітєй Перепишем, первомайських виборчих "побєдітєлєй" ім. Дохлого Беркута кандидуються на депутанські крісла ще якісь Пердюхи, Замокрі, недоГубські, Шнюбські, ПР-мани і мані та лаве-любці, тушки й ПРтушки.
Найстрашніше ж те, що бачачи безкарність особливо небезпечних злочинців-фальсифікаторів, людська маса поступово звикається з думкою, що вчиняти злочини це добре!
Анархія мать-пєрємать порядка, тіпа? - Шапка в руках гріє долоні, але дві крадених в мішку краще?
Чорне і біле міняються місцями.- Гоп-стопи в фаворі, а чесна праця викликає осуд і сміх.
Поступово все більше "пересічних" овець з регіанальної отари почнуть перетворюватися в шакалів, гієн, скунсів, шапко-і сережкокрадіїв.
Отари і зграї таких зашакалено-знахабнілих овець, козлів та іншої гопоти скоро(практично "вже сьогодні") почнуть вриватися в наші помешкання та офіси, як це вже сталося в окупованою донецькою бандою Києві з чоловіком відомої блогерки Лесі Оробець.
Дайош свавілля(бєсПРєдєл)! - Дай персонального Хама в кожну українську хату!
Гасла-заповіді "Не убій", "Не вкради!", "Полюби ближнього свого, як самого себе",- вже зараз ("вже сьогодні") не сприймаються бандою ПР, та підкозлиною гопотою.
- Що буде завтра, післязавтра?
- Ми ще не забули, що єдиним "Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами
 Ніхто не може узурпувати державну владу."(ст. 5-та Конституції України)???!!!
яценюк6
- Козаки в нас ще залишилися, чи тільки "лохи та лошари"?
- А вила ще є в кожному хліві?(Гній перенести на поле)
- А саперні лопатки в воїнів-афганців не затупилися?- (Чорнозем щоб глибше копнути)
- А бруківка ще залишилася в містах?(На ремонт шляху вперед)
- А паркани з залізних пік біля Верховної зРади?(для оздоби громадських туалетів)
- А особисте та громадське майно?
Є ще. (Мабуть).- Хоча за майно вже взялися.- Громадського майже не залишилось, то почали особисте рвати з зубами. Кров цебенить, а ми ніби й нічого. Не сильно ще болить, тіпа, та й годі! І можна існувати(скніти). Мозок йодом-зеленкою підрихтували і в хату "покращення вже сьогодні" кроком руш!
- От  як почнуть хліб забирати, та горщики бити в хаті(квартирі), посуд з борщем хапати штиками та й виливать в регіанальне лохань-корито, або останній шматок сала з холодильника(льоху) цупити,- отоді ми їм(донецьким, московським, та ще бозна яким) покажемо!
А що покажемо? - Те саме, що кияни під Центрвиборчкомом? - Двоє молодих і троє стареньких, та Кіт з Бабусею вийдуть на герць з РегіАнальною(унітазною) Гідрою?
Як ще треба волати, щоб пробуркати борщо- та саложерів?
- Коооооо-зааааа-кииии!!!!!! - (Якщо ви не Казли!)
- Прокиньтеся врешті!- У вас вус відклеївся!! Вам мошонку тупим ножем голять, бо каструють скоро,адже Хам Межигірський яєць боїться(в тому числі в штанах).
- А кастрати так гарно пропищать в Яникове мохнате вухо колибєльную шансона, що й самі заснуть канкрєтно: Навіки!
- Адже зовсім не страшно Віті Хамову таких кастрованих "козаків"запросити в Межигір’я та блатні пєсєнки в їхньому виконанні послухати(в запісі).
Тим більше єдиний Козак(який в спідниці і безвусий) запроторений Хамом за грати.
яйценюк
- Юююююю-л-яяяяяяяя!!!!!!! - Козаче в спідниці!  – Рятуй Україну, бо козаки в штанях не в змозі!
- Рубай Корінь Зла кухонним ножем, раз шаблею горе- "козаки" не володіють.
коз

Tags: ПОЛІТІНФОРМАЦІЯ, УКРАЇНСЬКИЙ СПРОТИВ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments