nebratan (nebratan) wrote,
nebratan
nebratan

Про нібито нетолерантні слова і дійсно нетолерантне прищеплення українцям комплексу меншовартості..

шестопал матвій "..Сіонізм як різновид расизму виробив випробувану методологію: повна зневага до народу, серед якого єврейство розселяється та звинувачення в антисемітизмі (через це весь світ заражений антисемітизмом: погані аборигени чомусь недолюблюють "хороших зайшлих богообраних" євреїв)(жидів).
 Сіонізм вимагає віднаходити засоби визиску місцевої людності: в минулому через споювання в єврейських шинках і надмірні відсотки (лихварство), через пряме здирство (орендарі, прикажчики в панських маєтках, економи, лікарі, правники), а за нашого часу — через торгівлю, фінансово-банківську сферу, відверте шахрайство та злодійство.
Українська інтелігенція може зрозуміти й підтримати сіонізм тільки в значенні єврейського патріотизму, але не єврейського расизму, що прагне до світового панування, виношує маніакальні ідеї "богообраності", національної винятковості."

Пише Матвій Шестопал в своєму дослідженні Євреї на Україні .(вперше видане в самвидаві 1978 року)
"Коли стоїш на колінах, то все здається великим!"
Карл Маркс
гепа- Чому українців можна принижувати?- І чому не можна відповідати тою ж монетою нашим принижувачам?
Ми надто добрі? Толеранті? - Наш хоробрий Дух винищений до 10-го коліна кагановичами в 1932-33?? - Мабуть і те, і друге, і третє.
 - Нам намагаються весь час щось нав'язати:
То язик, то історію, то слова окремі, чи ціла речення.
- Нав'язують і матеріальне і духовне:
Шансони, соєву ковбасу і заморожено-картонні замінники вареників, млинців, пиріжків.
У нас відібрали право на носіння особистої зброї, щоб ми ніколи не стали вільною нацією, як американці чи ізраїльтяни.
В нас відібрали право на працю, право на чесну владу, право на справедливий суд і не бандитську міліцію.
В нас відбирають право не тільки на достойне життя, і саме людське існування, а й на достойну смерть:
Закривають морги, щоб "зекономити бюджетні кошти.(закрити діри в роздерибаненій скарбниці мертвими тілами на смітниках).
- Додерибанились дерибанщики! Общак і Кагал, об'єднавшись дали страшні плоди, з яких знову ростуть чіпкі пазурі холодної осені 1932 року!
- А ми ще чекаємо на доброго дядю? А ми все ще толерантимось(борсаємося) в багні-"пахлі"?
- В нас відібрали СБУ, замінивши її філіалом ФСБ в "Маларасійскай губєрнії", так званою "Службою небезпеки мУрКаїни".
- В нас відібрали право на вільний вибір, неправидними судами, дохлими мєнтярами-"беркутами" і купленими за гроші з общаку-кагалу комісіями.
- В нас відбирають залишки вже майже повністю відібраної й розділеної поміж злодіями і "космонавтами" землі.
- Але їм мало!
- Ми начебто всіх і вся ображаємо.- Начебто не наші, а чиїсь школи закривають. - Начебто не в нас, а невідомо де  виморювали Голодоморами цілі покоління, палили живцем, розпинали на хрестах, відрубували на Колимі руки-ноги.
А от вони супер!- Вони "міли" -"геки"- "беки", а ми лише гої, робоча скотинка(мужики).
Нам не дають не те що піднятися з колін, а й розкрити рота. Гинь безсловесна скотино! - Пропадай в хазаровському пахлі(лайні) і янучарських арбузових, яких Народ прозвав "15%"!
Нам кажуть: Ви "сопіть в тряпочку", а ми будемо вирішувати за гоїв(українців), що  можна "робочій скотинці" говорити, а що ні!
- Чому ми терпимо? Чому українською нацією опанував садомазохізм?
- Бо наші столиці нині Москва і Тель-Авів, а не Київ чи Львів!
Бо наша терплячість це все ще наслідок страшних років Голодомору.
- Бо вони Нас цілеспрямовано винищили, залишивши тільки "на розвод"!
...Які ж слова в українській мові образливі? - Які ні?
Відкриваємо словник Грінченка і дивимося.

(Правда там я не знайшов ординських матюків, яких нині засилля не тільки в побуті, а й на сцені, романістиці, я вже не кажу про навколовладні і тусовочні кола).
Щодо назви "боговибраного" народу(жидів, гебреїв, чи юдеїв). В словнику Грінченка: 
Жид, -да, м. 1) Еврей, жидъ. 2) = Насѣк. гук. Вх. Пч. I. 7. Ум. жидо́к, жидо́чок, жиду́нь, жи́дик. Ув. жидюга́. Шевч. 133. жидя́ка. Мнж. 147.
Наші браття-слов'яни, і небраття по мовній групі німці, італійці, тощо,- називають цей народ так:
В польській мові — («Żydzi»), словацькій та чеській— «Židé», німецькій — «Jude», болгарській — «жид», італійській — «giudeo», латині — «judaeus», з негативним у румунській — («Jidani»).
Як же називати сусідів певної національності чи віросповідання (по словнику Грінченка, чи згідно указу імпєратріци Кобили Першої- вона ж єКатька Втарая- єврєямі), -кожен мусить визначити сам.
- В свою чергу нас(українців),- наші сусіди по "етой странє"(так вони називають нашу рідну землю, яка для них тільки об'єкт збачачення),- звуть теж по різному.
 - Хахламі, сабакомовними, лохами, гоями, мужиками, "постголодаморцамі"(відомий грантожер і українофоб діма гройсман).
Для мене й мільйонів інших українців придумані сотні образливих не тільки слів, а й дій від жида Табачника, та іже з ним.
- Чи можу я після таких неадекватних дій і слів назвати Табачника(табачників) людиною(людьми)? - Ні! - Євреєм? - Сумніваюсь! "Музєйним вором"? - Завжди будь-ласка! - Клоуном-язичником? - Так!
Чи можу я на догоду табачникам більше не читати Кобзаря? - Ні, не можу! Адже я їм не заважаю читати Пушкіна чи Тору.
Але в Кобзарі, та творах багатьох  інших класиків, слова "єврей" немає взагалі. Проте палити книги, де присутні невгодні табачникам слова я не збираюсь!
До того ж, якщо табачників ображає слово "жид", то я радий їх образити.- Але краще було б дати їм такого підсрачника, щоб вони   вилетіли з України, як корок з сраки Підрахуя.
Адже нібито нетолерантні слова, це тільки наслідок тих дій, які українофоби всіх мастей, в тому числі й сіоністи на кшталт "суперєврейки" Міли Куніс, чи "міністра (невідомо якої)освіти" Табачника застосовують до України та українців.
Нам будь-яким чином намагаються прищепити комплекс мншовартості, комплекс наляканого раба-толераста, який стогне під канчуком рабовласника. а ле не сміє образити садиста ударом в відповідь!
Та хіба ж така толерастія не викликає огиду в фізично і душевно здорової людини будь-якої національності?

P.S.
Сподіваюсь, що більшість українців  єврейського походження,такі як Мойсей Фішбейн, Семен Глузман, та інші зрозуміють, що я ні в я кому разі не хотів і  хочу їх ніяким чином образити.
Однак правду про будь-яку расистську ідеологію не можна приховувати вічно. Не можна все життя ховатись під парасолькою толерантності, бо надто мало часу залишилося в українців до армагеддону нового Голодомору, який ось-ось впровадять в життя ідейні нащадки Йосіфа Джугашвілі(Сталіна) та Лазаря Кагановіча.
***
Nebratan

Tags: НОТАТКИ НА ПОЛЯХ, ПОЛІТІНФОРМАЦІЯ, УКРАЇНОФОБИ, УЧІМОСЯ В ДЕРЖАВИ ІЗРАЇЛЬ!
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments