nebratan (nebratan) wrote,
nebratan
nebratan

БЕПОРАДНИЙ НАРОД І НАХАБНІ ФАЛЬСИФІКАТОРИ-ВИБОРЧИЙ ТАНДЕМ НАЗАВЖДИ?

-Зустрів свою знайому, яка попала в серединку виборчого казана. ..Образно кажучи, -варилась в гущі виборчих технологій. -Ось вона й розказує , що надіялась вечором попасти додому не дуже пізно, бо явка виборців ледве склала на її дільниці 20 відсотків. Голова ж "її" комісії, як і до речі всіх інших, була особисто призначена місцевим риганальним гауляйтером.
Людей, що намагались піднімати бучу проти сваволі та фальсифікацій на виборах "штурмовики" того ж гауляйтера тихо попереджали, щоб розходились "ілі уволят с работи"(чому бритоголові і штурмовики балакають російською в україномовному регіоні-для мене теж загадка) і безпорадний і наляканий народ, хоча й неспішно та все ж дійсно розійшовся...Атож-від "гріха"(риганальної штурмбмангвардії)- подалі!

Piccy.info - Free Image Hosting
-А що ж моя знайома, яка  надіялась раніше встигнути  додому? -Чи дійсно швидко підрахувала голоси та й пішла, як і всі члени комісії до рідної сім"ї?
Ні!- Не так сталось, як гадалось. -Каже, що  "задовбалась"(народний вислів-означає вимучилась) разом з головою комісії рахувати чи підра*уювати(пам"ятаєте горезавісного Кідалова-Підра*уя) результати аж до 6-ти ранку, виконуючи вказівки місцевих риганальних "кровосісь" і хамів.-А що робити?-Таке життя. .-Їй та іншим членам виборчих комісій потрібно працювати і годувати себе та сім"ю.. Мовчки, хоч з сльозами на душі, сповнили завіти Кідалова Підрах*я та його теперішніх аналогів і аж тоді відбули "восвоясі", здавши протоколи з "кідаловською" цифєрією замовникам "виборів" без вибору.
-Отакі наші реалії: Наш народ мовчки протестує-неявкою, а хамовлада,теж мовчки і ті ж вибори фальсифікує.
Отакий він -наш український виборчий тандем! - Нахабних фальсифікаторів і безпорадного народу.
-І це тепер такий вибір назавжди, чи що?

Piccy.info - Free Image Hosting
Tags: НОТАТКИ НА ПОЛЯХ, ПОЧУТЕ, УДАР ЖАБКИ, ХРОНІКИ ОТУПІЗМУ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments