nebratan (nebratan) wrote,
nebratan
nebratan

ЗА "ЯЗІК" БОРОЛИСЬ-НА КОДЕКС КРОВОСІСІ НАПОРОЛИСЬ!

Бачили очі що купували?- Тепер їжте хоч повилазьте!... (УКРАЇНСЬКА НАРОДНА МУДРІСТЬ)
Piccy.info - Free Image Hosting
..Множаться в Україні протести підприємців з малого та середнього бізнесу(  для спрощення називу їх  базарниками..) -А я думаю так:
-Вибрали собі "дрючбу" з росієй, хамо-хазаровщину разом з податкодавільними "кодєксами"-панятіями, а тепер нарікають.. Причому по всій Україні! -Не тільки ж в Києві такі бунти базарників.-А кинешся питати за кого ж вони?-Звичайно ж за хама, бо ж він "язік" і "дрючбу" дає(наче того "язіка" чи дрючби мало при Хамопасічнику Ющу було!), та кумів назначає гєнпрокурорами та літає кожен день по декілька різів , як чортик на табакерці у взяте "во врємєнноє пользованіє" Межигір"я на гелікоптері , прикривши грішні тілеса цілими ескадрами винищувачів).
- Навіть у Львові-здавалось українській цитаделі, і то ринком керує риганал Пісярчук(здається так його "поганяло").-Ба, навіть мером хотів стати той братєлло ПРсярчук.
В львівську міськраду ж якимось чудом(!!!?) пролізло 10 відсотків тих, проти кого вся Україна виходить з порожніми відрами (тПРррр.-куда прешся паршива кобилло-братєлло?).
-Та хіба їх налякаєш порожнім відром.. Урки розуміють інші знаряддя впливу-не буду називати конкретно , бо вони "рєально" всім відомі.-А скільки вибрали депутатів з проукраїнських партій в донецьку міськраду?-Правильно!-Нуль!(вчіться львів"яни, як "вибирати" у риганальної братви..Оце канкрєтіка, оце "протокол" і "отпєчаткі пальцев", як казав ,персонаж чудового російського коміка Папанова - той у кого "ус атклєілся" в фільмі "Брильянтова рука"-).
...А попереду ж "розбазарення" 4-х мільйонів підприємців (простіше кажучи базарників", яких кровосіся Хазаров обіцяв працевлаштувати на гіпотетичні заводи і крупні підприємства, де вони, теж гіпотетично , будуть нібито отримувати "пристойну зарплату".-Як кажуть в улюбленій хазаровими -тігіпками Москві,- "вєрітся з трудом!". Ігдє(сказано з надривом:-) ж ті заводи пани кровосісі(тігіпки)?
-І де та зарплата достойна, коли в Донбасі й ті підприємства(шахти), що поки існують( чи скоріше животіють) закриваються, про що пише колега
[info]vivagor . -Цитую .."у сусідньому місті Стаханові таке ж саме виробниче об'єднання "Стахановвугілля" припинило існування. Бо там закрилися геть усі шахти. Жодної не лишилося!" (Подробиці можна прочитати в його журналі та й в інших відкритих джерелах інформації..)
-От як опиняться на вулиці ці 4 мільйони з хвостиком, -то порожніми відрами не обійдеться.
...А ще ж долар росте пани, таваріщі, гаспада, старі і молоді,україномовні і язичні-одним словом "пересічні" українці. ...А разом з доларом виросте й ціна на справжню українську валюту-хліб та сало(ну й горілку звичайно).
-...Вибирайте, шановні підприємці з малого та середнього бізнесу кровосісь-хазарових та тігіпок і далі, одним словом, поки й хребет до шкури не приросте.
Tags: КАНКРЄТІКА, НОТАТКИ НА ПОЛЯХ, УКРАЇНСЬКИЙ СПРОТИВ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 28 comments