nebratan (nebratan) wrote,
nebratan
nebratan

СВОБОДА НА ШОУ УРОДОВ,АБО ЧОМУ ГЄПУ НА ШОУ ШУСТРІКА НАЗИВАЮТЬ КЄРНЄСОМ?

-Ну хіба це не новий анєкдот? -Якийсь лизоблюд(дехто називає його "політологом")на прізвище Карасьов назвав Гєпу "достойним вибором" і "іех-фєктівним мєнєджєром", Гєнріхом Адольфовічєм(сином Адольфа, може й того , що з вусиками під носом?)? -А Гєпа в відповідь сплакнув і почав розказувать, як він, до речі перед тим назвавшись мером "горада Харькава" (нині ГЄПАГРАДА), лазив "на криші", а вони протікали..-ГЄПА-"ПАХАРЬ"-КРИШОЛАЗ! -А хто ж тоді  міські парки вирубував та давав команду продажним мінтам знущатись з протестуючих харківчан??
-Вибачте, але мене привернуло..Шлунок почав бунтувати й змушений був вимкнути зомбі-ящик , щоб не вирвати прямо на Гєпину образіну на екрані. -Кишки, вибачте, не витримують видовища цих знахабнілих мерзотників, що втупивши очі долу верзуть потоки брехні в ефір! -Цікаво, а яка ж реакція була в харків"ян?(не гопників і не допників, а порядних міщан)
-Оце так шоу уродов..-Тепер точно чорти та інша нечиста сила вночі буде снитись, щоб тобі "Карасьов", чи як там тебе правильніше і коректніше назвати, неладно було, -О!-Поліхтолог Підлизович:-))
(Про те, що мололи і ляпали язиком інші подібні "поліхтологи" навіть писати не хочеться.-І нехай возрадуються гєпніки словєсам їх брехливо-підлесливим і салют ПРгримне на центральному гєпамайдауні г. ГЄПАГРАДА. УРР-РА!)

Piccy.info - Free Image Hosting
Tags: НОТАТКИ НА ПОЛЯХ, ХРОНІКИ ОТУПІЗМУ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments