nebratan (nebratan) wrote,
nebratan
nebratan

А ЯКИЙ МОЖЕ БУТИ У ПАСІЧНИКІВ-ЮЩІВ ЗДОРОВИЙ ГЛУЗД КРІМ КУМІВЩИНИ?


         ЧОМУ НАС ПОЧАЛИ ЛЯКАТИ СОТНЯМИ
            ТИСЯЧ "КАЦАПСЬКИХ" ТАНКІВ?

           (ХТИВІ ОБІЙМИ ХАМО-ПАСІЧНИКІВ)

      ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДО ПАНІВ ПАСІЧНИКІВ-ЮЩІВ, ЩО 
       ПОЄДНАЛИСЯ З ПАНАМИ БАНДИТАМИ І ХАМАМИ.


Я не планував писати цю статтю, якби не кілька публікацій в спільноті з багатообіцяючою назвою УКРАЇНСЬКІ НАЦІОНАЛІСТИ.(не хотілося б тільки рекламу таким чином робити).Але буди писати по порядку: почалася все з мого, здавалось би цілком дружнього до наглядача спільноти (з гидким правда ніком, який побачите самі, бо я не хочу опускатись до рівня його автора)коментаря, за що він так любить Юща?
-Тепер вже зрозуміло, що дана спільнота скоріш за все організована кимсь з його найближчого оточення і до українського націоналізму,звичайно, не має ніякого відношення. З двох останніх публікацій зрозуміло, що оточення недолугого пасічника Юща, як і його кума по новонабутій дачці Хама, панічно боїться виступів проти Хамовлади, що плануються у вівторок.
Пасічникам і Хамам вже мало просто не пускати автобуси і маршрутки з патріотично настроєними людьми в Київ, щоб відстояти свою країну від наслідків Харківського зговору.Тепер вони надумали ще й лякати нас і патріотичну молодь зокрема такими перлами содомітсько-тусовочної думки:
"йде мутна гестапівська провокативна хвиля незрілу молодь штовхати лізти в озброєну колотнечу тіпа 'завладу'з них кацапи зроблять не те шо підарасів - а гусеницями танковими кривавий компот утворять.В кацапів танків більше 100 тисяч. І ракетної зброї сотні тисяч одиниць."(цитата з допису цього персонажа з дивною любов"ю до чоловічих статевих органів)

-Ох як "страшно" пане органолюбець! Ви тут і про Голодомор згадали, про який нічого не знаєте і знать видно не хочете! -А я знаю з розповідей своїх рідних! І якби ще тоді наш народ повстав, то  більшовики-сіоністи не змогли б знищити пів-України тоді. А тепер що , покірно чекати , поки нам знову вдягнуть ярмо і поведуть на забій Хами і Ющі, щоб будь якою ціною зберегти свої награбовані маєтки-Межигір"я, нові Петрівці і т.д.?? - Ось недавно у Юща горів недобудований ще маєток, кортеж Хама в день Харківського
  перед зговору вбив невинну людину, в день "коронації" Хама впав постамент Кию, Щеку і Хориву в Києві,  перед ним ним закрились двері в Раду,- що це?

ВІДОІЛЮСТРАЦІЯ: МОЄ ВЛАСНЕ ВІДЕО  HAIR OF THE DOG АБО ПРОСТО СУЧИЙ СИН!Чи не знаки зверху, що пора припинити українофобський і злодійський шабаш, в якому хтиво обнялися Хами і Ющі та й інші псевдо-"націоналісти"?
Ви пишете, що в українському апокаліпсисі винна тільки Юлька, яка вже стала нарівні з Олегом Тягнибоком якимсь жупелом, як для Хамів, так і для Ющів. Але український народ не сліпий! -Люди знають хто подарував Хаму Межигір"я разом з козацькими кістками. хто привів агентуру ФСБ до влади запопавши дачку та грошей пачку!- А тепер Ви обзиваєте нас "малолітками", "гестапівцями", "під*расами" і т.д.-Знайомий прийом, чи не так друзі? -Так головорізи НКВД перевдягались бійцями УПА, щоб скомпроментувати українських повстанців. А може то пане членолюб говорить у Вас дивна любов до "малоліток", тіпа Артечної бригади? -Хто зна..

Коли Вас запитали чи читав Ющ книги всесвітньовідомих вождів( незалежно від політичної орієнтації, але які зуміли володіти прагненнями й долею сотень мільйонів людей) Ви перейшли на особисті образи, звинувативши мене, назвавши чомусь "малоліткою", в маоїзмі, комунізмі і тому подібних дурницях. -Правильно розумійте поетичні метафори, невіглас і
 членолюб! Зрозумійте ж накінець!-Людині, яка так і не спромоглася вивчить українське слово "інші" замість "другі" і "надходження" замість "поступлення" просто необхідно було б почитать твори людей, які змогли керувати мільйонами, а не умудритися просрати країну всього за 5 років, нагородивши тисячі злодюг вкінець скомпрометованими орденами і медалями.

Бо якщо не маєш своєї волі і розуму вчись у інших, про що, до речі писав і Степан Бандера, твори якого Ющу теж треба було б вивчити назубок. Але чи може Ваш недолугий ідол справитись з багатомільйонною країною, якщо він не зміг справитись навіть з своїм шалапутним синком,про "подвиги" якого не говорив в Вашій київській тусовці тільки лінивий? -Чи може він прочитати книги філософського і ідейно-теоретичного змісту?
-Одним словом цей чоловік, що випадково прийшов до влади , так і не зміг подолати в собі комплекс злодюжки-"булгахтєра", який в свій час розвалив величезний банк "Україна", тільки заради власного збагачення і збагачення своїх кумів і протеже. І це "руки(клешні), які нічого не крали"!-Та в цю брехню  вже не вірять навіть "малолітки", як Ви зволили пане членолюб, написати про нашу патріотично налаштовану молодь!

Окремої відповіді( в іронічних віршах звичайно) вимагає й Ваш "
стукорепортаж" -"про гебешну провокаторшу БІЛОЗЕРСЬКУ і ЇЇ про Юща" (цитата).
-Та якби Ви , пане членолюб, зробили хоч соту частку того , що зробила для української справи пані Олена, то я б замість іронічного віршика склав би про Вас поему-оду! Як же Ви докотились до того, щоб ображати цю , шановану всією українською блогерською, та й не тільки, спільнотою журналістку?
-Чи Вас після Юльки вже зовсім занесло на манівці?
І накінець публікую ілюстрації до мого коментаря в спільнот
уukr_nationalism

(ЩОБ ПРОЧИТАТИ БІЛЬШЕ НАТИСНИ НА КАРТИНКИ)

Правда коле очі членолюбам і вони займаються флеймом, замість того щоб дати відповідь по суті , чи не так шановні френди?

З цієї публікації хамопасічники боягузливо  прибрали мій , так ненависний їм коментар..


Tags: ВОРОЖИЙ ФЛЕЙМ, ГОЛУБИЙ МАЙДАН НА ЖЖ, СПЕЦВИПУСКИ, ХТИВІ ОБІЙМИ ХАМО-ПАСІЧНИКІВ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments