nebratan (nebratan) wrote,
nebratan
nebratan

ФАШІСТО-РЕГІаНАЛО-ДАУНІСТО:

Скандально відомий секретар Донецької міської ради(і відомий ригАнальний фашист, українофоб і "гєйславянський" клоун та відомий шанувальник сина юріста Жіріновского)Ніколай Лєвчєнка «засвітився» в черговий історії. Донецька міська громадська організація «Союз Інтелектуальної Молоді« Свобода! Рівність! Братство »сьогодні вранці заявила про те, що Лєвчєнка зафарбовував в Донецьку свастику, намальовану для нього на замовлення.
Piccy.info - Free Image Hosting
«4 березня ми, члени організації, зібралися в кабінеті Лєвчєнкі в будівлі міської ради. Лєвчєнка попрохав нас розмалювати один з дворів Донецька фашистськими свастиками. На наше запитання, навіщо і кому це потрібно, Ніколка відповів, що таким чином ми зможемо привернути увагу громадськості до(неіснуючої) "проблеми"(??) фашистських організацій і угрупувань(а чому ж не бандитських) в Донецьку. Також Лєвчєнка пообіцяв, що заплатить нам 600 доларів на всіх за проведення нічної акції », - йдеться в повідомленні.
«Наш лідер Олег Міннуллін, порадившись з нами, погодився, і ми в ніч з 4 на 5 березня (2010 року )обмалювали фашистськими свастиками одну з арок у Ворошиловському районі Донецька. Зранку 5 березня Міннуллін повинен був отримати кошти, проте, ні 5, ні 6 березня, ні станом на 10 березня, кошти ми так і не отримали, в результаті чого залишили наших активістів без обіцяної оплати », - сказано в повідомленні.
«Ми офіційно заявляємо - наша організація виступає проти будь-якого прояву фашизму, ксенофобії, расизму. Ми не підтримуємо фашистські погляди Лєвчєнкі і засуджуємо його дії. Ми закликаємо депутатів Донецької міської ради позбавити Ніколку Лєвченку повноважень секретаря ради, а жителів Донецька засудити дії цього шахрая-політикана », - сказано в повідомленні СІМСРБ.
Нагадаємо, в Донецьку 6 березня за ініціативою секретаря Донецької міської ради Ніколкі Лєвчєнкі пройшла акція «Очистимо Донецьк від свастики», спрямована «на боротьбу c пропагандою фашистської символіки».
Лєвчєнко особисто взяв участь у зафарбовуванні фашистської символіки (намальваної за його ж замовленням).
БІЛЬШЕ МОЖНА ПРОЧИТАТИ В ІНТЕРНЕТ-ВИДАННІ НОВОСТИ.dn.ua
Tags: КАНКРЄТІКА, УДАР ЖАБКИ, УКРАЇНОФОБИ, ХРОНІКИ ОТУПІЗМУ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments