nebratan (nebratan) wrote,
nebratan
nebratan

-ГОПНИКИ(МЕШКАНЦІ горада ГЄПАГРАДА) ДІЛЯТЬ ПОЕЗІЮ НА БІЛУ І ЧОРНУ:

Piccy.info - Free Image Hosting
-В полку моїх "шанувальників"-тролєгів-  нові надходження: на цей раз в особі тролєга з колишнього українського міста Харкова(в 30-х роках столиці УССР), а тепер Гєпаграда(стараннями місцевого лох-електорату..) під ніком [info]megail .- Як і більшісь мастурбутролєгуючих в інтернеті суб"єктів,- цей теж не являє собою нічого оригінального: в нього всього дві публікації(на сьогоднішній день..).- Одна з них -це передрук моєї ліричної поезії АТЛАНТИДА-АФРИКА ( аудіомузикальна версія твору ТУТ ) і передрук відеоролику з так званим "інтєрв"ю пріморскіх партізан".-Чи партизани це чи просто дегенерати-це питання спірне. Не буду нічого стверджувати. -Мешканцям Медвепутії видніше.
-Я ж, на відміну від медвепутських тролєгів, пишу про справжніх, а не міфічних партизан:(
Я ПАРТИЗАН УПА,   ПОЕЗІЇ ПРО СПРАВЖНІХ ГЕРОЇВ).
Ідеології, що сповідують расизм (національний, класовий, релігійний)-  фашизм, кацапізм, сіонізм,більшовизм-чужі українському народу,на відміну від інтернет-тролєгів, та інших служак медвепутінського режиму чи  його нинішнього хамовладного філіалу в Україні.
Тролєжні-служаки- ненавидять українців точно так , як і всіх інших, на їх думку, "неарійців", "гоїв", "нєрускіх", "класово чуждих" і тому подібних, згідно расистської ідеології не вартих бути людьми.
-Але ми ЛЮДИ панове-таваріщі-гєри,раббі і х*ри! - Ми українці і цим  гордимося! -І я й далі буду писати про наших партизанів , а не про "дальнєвасточних" і козаки-запорожці будуть й далі для мене авторитетом, а не люпмени з Медвепутії, як би вони себе не називали.
-А поезії писав і буду писати на різні теми -І про кохання, і про Африку, і про тварин, і про людей, що тільки вважаються такими, але вперто хочуть називатися "арійцями", "гаспадамі" чи "боговибраним" народом.
-І не існує для мене білої і чорної поезії. Вся вона повинна бути людяною.
...Коли ти вкриваєшся біло-пухнастою овечою шкурою, а сзсередини проростає смердюче ведвеже хутро-значить у тебе смюрдюча чорна душа.
-Звичайно, не хотілося б робити нікчемним вузьколобим тролям якийсь піар, але можливо це привід для корисної дискусії шановні колеги по ЖЖ.
-Буду вдячний за Ваші думки-коментарі.
Tags: ВОРОЖИЙ ФЛЕЙМ, УКРАЇНОФОБИ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments