nebratan (nebratan) wrote,
nebratan
nebratan

БАЗАРНИКИ САМОІЗОЛЬОВАЛИСЬ ВІД ПОЛІТИКИ? -ЦЕ Ж ТУПЦЮВАННЯ ПРИРЕЧЕНИХ НА ПОРАЗКУ!


...Співчуваючи, як і весь український народ малому та середньому бізнесу(його представників називаю коротко "базарниками", бо більшість з них працюють за неперебореним ще спадком 90-х, на базарах) в боротьбі за свої права та проти хамохазаровських "панятій", що особливо яскраво проявились в їх, так званому "Податковому кодексі", а скоріше збірнику преференцій для акул крупного бізнесу. що сповідують ригАнально-братанську (її ще називають пацанською) "ідею"- "Грабь лахов, ані ето заслужілі!"(Грабуй українців, раз вони нас бандюків повісили на свою шию, вибравши ПРезидентом двічі "неосудженого" Главбрателу ПРянуковича), не можу не констатувати факт. -Базарники, скоряючись наказам своїх лідерів,- самоізолювались від політики, і тим самим, від решти українського народу. Бо гасла на кшталт: ніякої політики, ніяких партійних стягів і політичних закликів, приведуть лиш до того, що хамополітика прийде в їх домівки, як набридла реклама прального порошку. Пам"ятаєте? "Ви не йдете до нас, то ми прийдемо до вас!" - Із хамською дулею в кишені..
..Ті, що вибрали "двічі неосудженого",- ще надіються, що він, сидячи на їхній шиї, не обгадить фекаліями податкового кодексу-"панятія" їхні трудові плечі( натерті від переноски лантухів з китайським шматтям та соєпродуктами).-Віра в "доброго царя"( і навіть, як це не парадоксально в "доброго" злодія чи хама) незгасна в тих, що звикли бути в когось холуями, "казлами", совками-зомбі, одним словом..
-І ось, читаю в пресі, в блогерів, що базарні герої і героїні, які стояли вдень б"ючі в в порожні відра(наче накликаючи наперехожих біду)-вечором зникають в прекрасних столичних туманах, доручивши намети лапам теж прекрасного сторожового пса з гладенькою світлою шерстю.- Картина Рєпіна "Прієхалі.."Крра-сса-тішшш-ша!
-Ніякої політики,ніякої української ідеї, один базар, іншими словами.. - Базар,з"їхавшись в столицю, тупцює, бо яке йому діло до того, що Хам ще в березні здав Крим, підписавши ганебні Харківські угоди, здав за копійки нашу авіаабудівну галузь, плюнув Україні в обличчя отруйною слинею українофоба дімотабачніка, готує "риго-закон", щоб вбити нашу мову, розтоптав Конституцію, замінивши її на більш вигідну для себе. Що їм до того, що вибори не відбудуться в березні 2011 року, як цього вимагає Конституція 1996 року,привнесена Хамом за рішенням підконтрольного неКонституційного хамоСуду, а невідомо коли. - Для братви ж "закон,як дишло-куди повернеш-туди й вийшло".

...Що їм до того.. Вони тупцюються,наче стадо овець,чи корів, яких пригнали на бойню, заманюючи "покращенням життя вже сьогодні і роблячи гримаси так любим їм "язиком",яким тепер змушені вилизувати хазяйські( хамські зади), і утримують в загоні перед забоєм, щоб ті самостійно звільнились від калу і лишилось тільки м"ясо, шкіра, кров і кості.
-Базарники не хочуть лізти в політику, не хочуть вважати себе українцями. Вони чекають, поки хами,хазарови і тігіпки , вкупі з ахмєтовими-гєпами-допами та дімотабачніками- здеруть шкуру, розтрощать на борошно кістки і виточать кров. Мало ще їм залили, значить, гарячого сала за попечену шкуру..Ще не припекло по справжньому. Вони продовжують тупцюватись в загоні перед Верховною зРадою стадом тих , яких ПРянукович називав "казламі, каторі мєшают нам(бандюкам) жіть.."
Вони просто приречені на поразку,- без України і Бога в душі і стуком копійок замість ритму гарячої крові , в своєму серці-гаманці.
Tags: КАНКРЄТІКА, НОТАТКИ НА ПОЛЯХ, ПОЛІТІНФОРМАЦІЯ, ХРОНІКИ ОТУПІЗМУ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments