nebratan (nebratan) wrote,
nebratan
nebratan

- ТУСОВКАРІ ВСІХ КРАЇН ОБ"ЄДНУЙТЕСЬ! (АВТОНОМНО!):


В блозі шановної пані bilozerska прочитав заголовок "Автономи" пікетували посольство Чехії, підтримуючи чеських націоналістів (фото, відео).
- Знайомлюсь з поданим журналісткою матеріалом. -Йдеться про те , що групка людей, які називають себе "автономним спротивом" і чомусь одночасно "українськими націоналістами" ,-пікетує чеське посольство в знак протесту проти, на їх думку репресій, в відношенні активістів чеської робітничої партії(DS) Заходжу на сайт переслідуваних. Бачу. Символ. Партії. (націонал-большєвіцкой ім. Лімонова?). Ні. Але майже.-На фоні червоного трибка( або шестірні, зубчатого колеса, шєстєрьонки по рос. для тих, що слабенько володіє рідною мовою..) дві чорні букви DS. Строго. Стильно. Партєйно.Тусовочно. Ну майже НБП (Там, якщо хто не знає на фоні красного знамєні лєніна-бланкіна розчепірили чорний серп і молот-схрестили бланкіна з гітлером , іншими словами.-Ну дуже лімоночно і автономнєнько!
 
..Я от міркую, а чорний(на білому тлі) колір Єдічка Лімонов часом так полюбив не з тої ночі, коли він в брудному американському дворі смачно вчиняв орально-генітальний контакт,- з темношкірим коханцем-американцем? І не тільки , як кажуть "єто":-): див.ЄТО Я-ЄДІЧКА!- Бридота!
-Але йдемо далі, покинувши гостинно-тусовочні сайти близнюків-братів DS і НБП.
-Виявляється, що в Чехії, постановою Верховного адміністративного суду в Брно заборонена діяльність Робітничої партії (Dělnická strana, DS). Політична організація визнана екстремістською і такою, щоявляє загрозу для демократії.( LENTA.ru)
Позивачем на процесі виступив уряд країни. Програма партії передбачала вихід Чехії з Євросоюзу і НАТО, заборону гомосексуальних шлюбів, відмову від підтримки мігрантів( в тому числі й українців, яких у Чехії тільки легально працює більше 40 тисяч, було більше, але за останні роки чисельність наших заробітчан зменшилась на 35 тисяч), відновлення смертної кари, а також обов'язкову відмітку про національність у паспортах громадян. Депутати від Робітничої партії представлені у ряді муніципальних рад Чехії.-На виборах до Європарламенту влітку 2009 року в блоці з неонацистами, партія набрала 1,07 відсотка голосів. Цей результат дозволив партії розраховувати на фінансову підтримку Євросоюзу, яка поширюється на всі політичні партії, які подолали на виборах одновідсотковий бар'єр. Чеський уряд уже намагався домогтися заборони діяльності Робітничої партії. У 2008 році після ряду зіткнень DS з поліцією був поданий позов, проте в березні 2009 року суд не знайшов підстав для її розпуску. DS була заснована в 2003 році і спочатку її лідери виступали з гаслами, близькими до соціалістичних( нічого не нагадує?- знову та ж лімоновщина...)
..Що ж, -я не проти того, щоб Чехія виходила з НАТО чи Євросоюзу. -Це їхня справа. Я теж проти шлюбів між, вибачте, піда*асами( як казав про них М. Хрущов:-)). - У шлюбі повинні народжуватися діти, а не вибачте ще раз,  - пуки з задів. -Але я проти всіх партій, які виступають з українофобських позицій. -А для DS-ників немає різниці між українцем чи циганом і в"єтнамцем.
-Випадки побиття українських заробітчан в Чехії з ксенофобських мотивів непоодинокі. І не в останню чергу "дякуючи" таким партіям , як DS.
 - Вважаю, що декому з людей , які причисляють себе до українських націоналістів потрібно прочитати хоча б декалог українського націоналіста . -Хоча б пункт 2. "Не дозволиш нікому заплямувати Славу і Честь Твоєї Нації."
   -Чи немає  більше справ, як тільки підтримувати чеських українофобів?
 - Не бачите, що наші , пригріті хамовладою українофоби творять з українським народом? -Мабуть занадто "автономні", але , як бачу і все більш переконуюсь, не від лімоновщини та тому подібного міжнародного лайна.
Схаменіться, нарешті. - Не ганьбіть наш святий червоно-чорний прапор захистом українофобів і люпменів-єдічєк! -На ньому чорна земля з могил Героїв і кров борців за Вільну Україну, а не українофобів з міжнародної тусовки.
P.S. В скороченому варіанті стаття наявна, як коментар, до публікації в самому ЖЖ bilozerska
Tags: ПОЛІТІНФОРМАЦІЯ, УКРАЇНОФОБИ, ХРОНІКИ ОТУПІЗМУ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments