nebratan (nebratan) wrote,
nebratan
nebratan

АКЦІЯ СОЛІДАРНОСТІ БІЛЯ БІЛОРУСЬКОЇ АМБАСАДИ.(ОНОВЛЕНО).)

Tatsiana Elavaya(Facebook)пише:
‎21 декабря в 15:00 возле амбасады РБ в Киеве (Коцюбинського) - акция солидарности. берите с собой плакаты, растяжки, флаги БЧБ и украинские. там будут киевские беларусы и неабыякавыя украинцы.


21 грудня в 15:00 біля посольства Республіки Білорусь в Києві (вул.Коцюбинського) - акція солідарності. Беріть з собою плакати, розтяжки, біло-червоно-білі і українські стяги. Там будуть київські білоруси та небайдужі(до недавніх мінських подій) українці.

Приношу свої вибачення колегам в ЖЖ.
На жаль інформація з"явилась на Фейсбуці трохи запізно. Тому я прибрав кнопку "репост", але публікацію стирати не буду. Хоч символічна, а підтримка білоруських друзів.Ці тендітні дівчатка, що на знімку, як пише Тецяна Єлавая потерпіли від рук лукашенківських мєнтозаврів.
"да ты што! з іх дзесяткі дзяўчын збітыя, у некаторых пераломы і ЧМТ! там білі ўсіх."
- Це на моє питання, чи піднімає міліція руку на жінок. Все зрозуміло й без перекладу:
"-Та ти що! -З десяток дівчат побито. В деяких переломи і черепно-мозкові травми! -Там били всіх! "

-Отже били своїх матерів , дружин, дочок, сестер. Били Саму Білорусь. Чи можна назвати їх після цього білорусами і взагалі людьми? Цих негідників7 -Це не люди, а звірі. Тварюки в масках спецназу, що годуються дівочою кров"ю з корита Бацькі-фюрера.


P.S. Шановна пані [info]bilozerska пише в дописі Батька не бий!
Сьогодні (21 грудня 2010 року-прим. моя)біля білоруського посольства у Києві українські правозахисники та активісти громадських організацій провели акцію проти політичних репресій у Білорусі. Учасники тримали фото розгону мітингу опозиції і плакати "Припиніть репресії!", "Свободу затриманим у Білорусі!", "Звільніть незаконно затриманих!", "Свавілля від безсилля" і просто "Батька, не бий!". Скандували: "Живе Білорусь!", "Свободу мирним зібранням!", "Звільніть затриманих!".
СЛАВА УКРАЇНІ! ЖИВЄ БЄЛАРУСЬ!
Tags: АКЦІЇ, ПЕРЕДРУКИ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments