?

Log in

No account? Create an account

NEBRATAN BLOG

ДІЮ І ЧИН ГОСПОДУ БОГУ! -ДІЮ І ЧИН УКРАЇНІ ВІДДАЙ!

Social capital

  • less than 10

Rating position

Name:
nebratan
Birthdate:
1 April
Location:
Image Hosted by FunkyIMG.com


-Живи в віках Ти, - Україно-Мати!
Народжуй нам Героїв знов і знов!
Твої ми Батьківщино, лиш солдати,
І Прапор наш Святий,- Земля і Кров!
кнопка-посилання на мою сторінку на Blogger
http://nebratan.blogspot.com/
код для вставки кнопки на ваш сайт

Locations of visitors to this page


free countersПРО СТРІЧКУ ДРУЗІВ(ФРЕНДІВ)!-(НЕВЕЛИЧКА ДОВІДКА ДЛЯ КОЛЕГ ПО ЖЖ.)

Друзями вважаю тих, що розділяють мій світогляд і мають принципову позицію, щодо майбутнього України, ведуть свій журнал українською мовою, пишуть власні твори чи мають інші творчі вподобання. Таким чином і провадиться відбір "френдів". Іншомовних блогерів зафренджую тільки як виняток. З початку 2011 року більша частина публікацій буде здійснюватись в режимі "тільки для друзів". Тому для інших читачів вони невидимі.

Шановні колеги по блогерському товариству! - Задля попередження подальших провокацій щодо моєї партійної приналежності та участі(авторства) в партіях, сектах чи громадських організаціях інформую, що членом жодної політичної сили, секти, блоку, партії чи громадської організіції, тому числі секти ФСБісів "Гівняцтво"( або, як члєни цієї клоунської сєкти себе називають "братство",- давнього сєксота КГБ Дімона Корча-Сєлігєрського-аг. погоняло "Шнур") ніколи не був і не буду. За переконаннями я українець і вважаю, що цього, а також Віри в Господа Нашого Ісуса Христа достатньо.

І далі щодо друзів (френдів).-

Звичайно, їх поки-що, небагато. Чому небагато? Блог створений недавно і без "розкрученого" імені чи бренду. -Частково й тому, що включаючи нових "френдів" в стрічку, сподіваєшся:

1) На взаємну зацікавленість в дачі і отриманні коментарів (а часто це процес односторонній і, по мірі, наповнення стрічки,я буду таких "друзів" відфренджувати!).
Хамство, флейм, ігнорування коментарів?- Значить прощавайте! Краще подихати свіжим повітрям чи подивитись телевізор, аніж спілкуватись з такими "френдами".

2) На те, що френди будуть відповідати, бодай на ті коментарі, що розміщаю під їх дописами, а інакше для чого тоді писати їх? Для чого мені такі "френди" , котрі не залишають жодного коментаря на моїх дописах? Для галочки? Мене галочки кількості не цікавлять, вибачте. -Це що, телевізор, а не місце живого спілкування? -Знову френдоцид. Вибачте, але як же інакше?

3)Людей, що зловживають на сторінках своїх блогів бридкою лайкою і спотворенням і так вмираючої української мови, хизуючись і бравуючи знанням матюків- теж не можу вважати своїми друзями.-Мату достатньо чути на вулиці, щоб ще його читати в френд-стрічці ЖЖ

4) Блог задумувався перш за все, як творчий щоденник(звіт),і місце спілкування з цікавими людьми, тому колеги,що забивають стрічку дописами в два слова "ні про що", нехай не ображаються, але не можу також залишати подібну писанину в своїй френд-стрічці.

5) Друзів в френд-стрічку добавляю на основі взаємності.-Якщо Вам нецікавий мій журнал, то чому я повинен цікавитись Вашим? -Тому тих, що не відповідають взаємністю через деякий час відфренджую.

6) Повторюсь! Українофобії, хамства і флейму не люблю, і не буду терпіти. Як і коментарів по типу "ага", "гм" ,"-)". -Складається враження, що люди не вміють писати, чи знають тільки перші букви алфавіту і смайлики. -Чи просто дивляться зверхньо! Гмукайте собі далі, але без мене. -Але ж в мережі простір один, а зверху тільки Господь Бог!

Поки-що цим і обмежусь. -Сподіваюсь на взаємопорозуміння і більш активне взаємне спілкування. (Геть "телевізорщину")-Бо по вищеназваним причинам доводиться стрічку добряче "шерстити".

Categories

история, криминал, общество, политика, религия, искусство, литература, музыка, фантастика, еда, животные, дети, наука, россия

Social capital

  • less than 10

Rating position

Statistics